Wpis z mikrobloga

Dla mnie gadanie Goli, że Sebek vel Cukier nie dostanie $$$ za ostatnią walkę świadczy tylko o jednym. Figurant w organizacji. Jakoś Rozpara nie gada o tym. Dlaczego? Bo jest umowa. Wyszedł. Był w oktagonie. Należy mu się $$$. Jakby zapisano ma być co najmniej 100 sekund walki, aby Sebek przytulił pół banieczki, to miałby prawo tak gadać, ale umowa to umowa. Dodatkowo tak samo Najman miał być pozywany itd. za Kasjo i co? Temat umarł. Najman dodatkowo zabrał sporo zaliczkami kasy za tą walkę, więc miał gdzieś końcówkę z kontraktu. Zrobił co zrobił. Dodatkowo sekunda walki Sebka droższa niż sekunda walki Najmana, tego nie grali. Naliczanie sekundowe. Ale winni są tylko włodarze. Dodatkowo nieznajomość prawa szkodzi. Była kiedyś taka koszykarka Jujka. Jej minuta gry była droższa od minuty gry Gortata. Why? Bo zagrała 1 mecz i trafiła się kontuzja. Wisła gdzie grała blokowała wypłatę jej kasy, bo nie chciała rozwiązać kontraktu, a zrobiły w tamtym sezonie mistrza. Nie udało im się, a na dodatek jakiś tam trybunałek arbitrażowy tak to nazwę, przyznał jej rację. Musieli zabulić. To samo teraz Filipiak’s Family. Oszukali typa na kontrakcie. Trybunałek kazał bulić itd., itd. Adamski z ŁKS też ciekawa sprawa. Więc Gola figurancie po tym jak wybrałeś sobie do walki ułomnego na umyśle Bonusa i teraz ułomnego na ciele Olejnika stwierdzam jedno coś mi się wydaję, że ekipa Pasternak i Rozpara podobnie jak Boxdela, zrobi out z federacji za tak głupie pomysły walk, w szczególności wieczoru. Jakby to była 1 walka po walce w karcie wstępnej ok, ale nie MAIN EVENT. #famemma# #cloutmma# #najman#
  • 3
@SkrajnieZdegustowany: A mi się wydaję, że oni nie podpiszą, jak nie dostaną zaliczek i nie wejdą w jakieś 100 sekund walki np. Muran chciał takie zapisy z Najmanem i wątpię, że gość co z Jóźwiakiem w 1 walce padł w 38, może 40 sekundzie dałby podpis, a nawet nie, on a agencja żonki pod czymś takim. To tak jak kiedyś taki piłkarz oszust co ileś kontraktów i ileś klubów zwiedził ciągle
@SkrajnieZdegustowany: A mi się wydaję, że oni nie podpiszą, jak nie dostaną zaliczek i nie wejdą w jakieś 100 sekund walki np. Muran chciał takie zapisy z Najmanem i wątpię, że gość co z Jóźwiakiem w 1 walce padł w 38, może 40 sekundzie dałby podpis, a nawet nie, on a agencja żonki pod czymś takim. To tak jak kiedyś taki piłkarz oszust co ileś kontraktów i ileś klubów zwiedził ciągle