Wpis z mikrobloga

Śledzi ktoś może rynek #simracing i może mi powiedzieć czy jest szansa, że jakoś niedługo Fanatec wrzuci takie promki jak na BF, czy to tylko z tej okazji?

Przegapiłem tego bundla CSL DD+F 2.5X za 2400 i teraz mnie dupa boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fanatec
  • 6
  • Odpowiedz
@xDgg oj chyba nie prędko, bo fanatec jest zagrzebany po szyję zamówieniami, ludzie na grupach piszą że nie dostali zamówień z połowy listopada ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xDgg Fanatec robi promki od lat tylko na BF. Jeśli w ciągu roku zdarza się jakaś inna to przeważnie tylko na jeden element zestawu i bez żadnej zasady.

Na pocieszenie to chyba nie wszystkim którzy kupili na BF uda się otrzymać produkty. Krążyły nawet plotki, że Fanatec winduje sobie tak listę zamówień czy inne przychody dla inwestorów.
  • Odpowiedz
@xDgg: Wciąż czekam, choć zamówiłem tylko przejściówkę na USB od nich, cumpel od połowy listopada czeka na v2.5x. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDgg: Nie wiem czy warto czekać rok. W tym czasie mógłbyś już dużo jeździć. Na BlackFriday nigdy nie będzie pewne czy podpasuje tobie zestaw który oferują, czy uda się go Tobie upolować a ostatecznie czy go wyślą (lub wyślą jeszcze 3 miesiące później).

Może na rynku używek coś upolujesz szybciej. Sam sprzedawałem i kupiłem trochę sprzętu simracingowego na OLX i tfu tfu zawsze byłem zadowolony (ci co kupowali też xD).
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@koolexe Nie no, przecież rynek używek to jakiś żart. Na olx ludzie za 1500zł sprzedają G29, kiedy są promki na nową za ~1000zł xD Fanatec tak samo, CSL DD drożej niż na stronie producenta.
  • Odpowiedz