Wpis z mikrobloga

@cordianss: A na terenach izraela dział się taki rozdzial w historii jak u nas gdy niemcy napadły polskę i mordowały polaków i żydów systemowo? bo ja nie kojarzę. Wydaje mi się że u nas jest to ze względu na historię i kulturę wynikającą z tej historii. A w izraelu nie. Szkoda że mało brakowało żeby mówili tam po polsku, no ale cóż, oni mają swoją politykę. Co nie znaczy że mamy
  • Odpowiedz
  • 13
@Eremites: Dla Izraela jesteśmy wrogim państwem, systematycznie oczerniają nas na arenie międzynarodowej, nie mamy nawet w Izraelu konsula(? albo kogoś podobnego). Z tego powodu nie powinniśmy iść na żadne ugody z nimi.

Gdy ambasador Rosji był oblany farbą to jakoś wszystkim z lewej się to podobało.
  • Odpowiedz
czyli spoko że ten idiota gaśnica #!$%@?ł w menore i babę obok?

@yahoomlody: nie żeby coś ale nikt rozsądny nie biegnie żeby zasłonić własnym ciałem wylot z gaśnicy ani nie próbuje jej komuś wyrwać z rąk bo nie zgadza się z postępowaniem jej użytkownika
  • Odpowiedz
czyli spoko że ten idiota gaśnica #!$%@?ł w menore i babę obok?


@yahoomlody: Spoko, po co cieć miałby wyłączać alarm przeciwpożarowy od dymu ze świec. Zasady BHP zachowane. A baba sama weszła w linię ognia.
  • Odpowiedz
@cordianss: ale przecież my nie stworzyliśmy katolicyzmu. Naród polski nigdy nie był stricte religijny. O czym ty bredzisz. To gdzieś gdzieś biją murzynów nie oznacza że my mamy robić to samo albo nie.
  • Odpowiedz
@cordianss: cynizm to średnie podejście

Mnie wychowywano co by szanować cudze kultury i religię, myślę, że jest nas sporo

#!$%@? takich akcji to nie tylko zaprzeczenie katolicyzmu ale po prostu zwykłego człowieczeństwa

Jeżeli żydzi nie odprawijaja u siebie podobnych rytuałów z Jezuskiem to co z tego?
U nas mogą, dopóki nawzajem się szanujemy

I co by było jasne, w #!$%@? mam wszystkie religie bo to jedna wielka pralnia mózgu

Potem ludzie
  • Odpowiedz
Z gaśnicą przesadził, powinien po prostu zgasić świeczki i to wynieść.

Poza tym to nie jest menora.


@cordianss: Żydzi nie rozumieją innego języka. Zrobił dobrze jako katolik i chrześcijanin. Wyobraź sobie innego posła, który tak walczy o swoje prawa. Nie ma i nie będzie.
  • Odpowiedz
@Pangia: ależ piękne odwrócenie kota ogonem, nikt rozsądny nie blokuje gaśnicy, za to gaszenie jakiejś świeczki gaśnicą jest już jak najbardziej rozsądne xdd uwielbiam jak konfiarze się oznaczają taki pierdami
  • Odpowiedz