Wpis z mikrobloga

Czy warto zainwestować w sieć Blurt? Na to pytanie każdy inwestor musi odpowiedzieć sobie sam. W przeciwieństwie do innych projektów, nie będziemy was namawiać do inwestowania w ciemno obiecując 300% APR i inne cuda które już po roku z powodu dużej inflacji zamieniają się w -100%.

W przeciwieństwie do wielu innych krypto-walut, ekosystem Blurt NIE jest projektem wydmuszką. Projekt zdecydowanie posiada potencjał rozwojowy.

Ma realną użyteczność oraz potencjał do zarabiania poprzez min świadczenie usług social media, na które z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie.

Transakcje w sieci Blurt są tanie i natychmiastowe. Waluta może być dobrym pomostem pomiędzy różnymi giełdami.
Inflacja Blurt jest ograniczana z roku na rok, z kolei od ilości użytkowników platformy zależy ile waluty będzie spalane w trakcie użytkowania co przy dużej ilości użytkowników może doprowadzić do deflacji.

Oddając swój głos na treści innych użytkowników lub też delegują swoje środki do jednego z kuratorów możemy łącznie zyskać 12-15% APR
Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym projektem. Jeśli szukasz okazji inwestycyjnych Blurt może okazać się jedną z nich.

Więcej informacji po polsku znajdziesz na stronie https://blurt.pl

#blockchain #kryptowaluty #blogosfera #socialmedia #technologia #wolnemedia #decentralizacja #web3
blurt-polska - Czy warto zainwestować w sieć Blurt? Na to pytanie każdy inwestor musi...

źródło: investment-5299600_960_720

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@100x: Ja nic nie robię, chociaż jestem witnessem Blurtowym. To coś jak Sztim. IMO fajny projekt, chociaż niestety mały
  • Odpowiedz
  • 0
@rosen: cóż ja póki co wychodzę na +. Niemniej na pewno warto mieć konto i publikować. W najgorszym wypadku skończysz z shit tokenem i nic nie stracisz. Za to nikt nikogo nie rozlicza z tego co pisze ani nie czai się z banem za rogiem z byle powodu jak chociażby tu ;P
  • Odpowiedz
  • 1
@100x: To nie konto prowadzone przez Ferviego ani jego blockchain niemniej jest witenssem również. Próbujemy troche to rozhulać bo chociaż wygląda na razie niepozornie i shitowato to potencjał ma. Zapraszamy do spróbowania. @fervi zrobił fajny darmowy rejestrator także nic to nie kosztuje jeszcze dostaniesz 15 coinów na start.
  • Odpowiedz