Wpis z mikrobloga

Jak to mawiają piesokotki (lisy) to takie software kota, chodzący na hardwarze psa.
Za to jak krzyczą po nocach to nie trudno się domyślić skąd bajanie o strzygach, banshee, i innych potworach leśnych. #!$%@?, tęsknię za lisami na podworku i sarnami za oknem, kurami wchodzącymi do chałupy, koniem wsadzajacym w maju mordę przez okno, gęsią co wleciała przez okno w łazience, mieszkanie w mieście to jednak beznadziejne jest, ukształtowała mnie jednak wiocha i teraz dopiero czuje że mocno to we mnie siedzi
Pobierz KingaM - Jak to mawiają piesokotki (lisy) to takie software kota, chodzący na hardwar...
źródło: IMG_20230430_194305_1
  • 2
@KingaM: podobnie mam, przyzwyczaiłem się już przez te pół roku do życia w mieście jednak brakuje mi tego spokoju na wsi. Niestety powrót na wieś będzie dla mnie równoznaczne z życiem z rodzicami oraz praca w kołchozie za jeszcze mniej niż teraz.
@KingaM: ja to bym sobie spróbował pożyć na wsi tak z 2 miesiące chociaż, poznać ludzi i ich poglądy, codziennie do małego prywaciarza jechać na rowerze po zakupy, posłuchać zwierząt wiejskich i napić się flaszeczki ze starszymi panami, spacerować po lasach i pomoc jakiejś starszej osobie drobną pomocą. Przede wszystkim to odłożyć telefon i mieć zerowy dostęp do internetu. Człowiek by się odrazu zresetował a tak to biegnę przez te życie