Wpis z mikrobloga

#danielmagical No proszę, przed chwilą dzieciarnia z DC wyłączyła streama i ostrzegała off-stream meneli przed paczkami z karaluchami i robakami, które mają jutro przyjść. Mówili im też, że choinki, które przyjdą mają wyrzucać do śmieci. Wy dzieciarnio z DC, nawet mi was nie żal, jeżeli myślicie, że to co robicie, piszecie i mówicie na swoim discordziku jest całkowicie anonimowe i jesteście bezkarni xD Jak przyjdzie co do czego to prokurator będzie mieć dużo roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kosynier653 no tak choinki i paczki z robakami nie ale wkręcanie jacy z wnuczką w bidulu już jak najbardziej,jakie te dzieci z dc są niedojabane to ja nie XD
Ale jednego jestem pewien,jak któryś z meneli kopnie w kalendarz to będą szukali winnego a jeszcze jak wyjdzie że winny czerpał korzyścć majątkową z tego całego przedsięwzięcia to dopiero się dobiorą
  • Odpowiedz
Wy serio myślicie, że jak któryś z tych menelów umrze to ktoś będzie szukał winnego? Jedynym winnym będzie turaj alkohol i nikt nie będzie się zagłębiał w tą sprawę.
  • Odpowiedz
@ktosiek11: oj możesz się zdziwić, policja dobrze wiem że tam są streamy i co tam się może dziać, o ile wysyłanie donejtow/paczek nic nikomu nie zrobią, o tyle praktycznie niewolnicze wykorzystywanie dla swojego zysku to już inna bajka, tak samo jak jest różnica między prostytucja i sutenerstwem.
  • Odpowiedz