Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #laptopy #touchpad. Jak ustawić touchpad żeby emowalo wcisniecie rolki od myszki? Tak jak np mam na 2 palce jak pukne w touchpad emulacje prawego kliknięcia myszki? To na 3 palce chciałbym to wcisniecie rolki. Lapek acer jak cos
  • 7
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: btw mam tez opcje do przesuwania palcow na z brzegow, fajne to jest bo z lewej przelaczanie w w8 miedzy aplikacjami, a z prawej, wychodzi to menu z prawej, a z gory na dol bym chcial dodac np zamykanie okna, da sie cos takiego? bo nie widze nigdzie wyboru co ma robic w przesuwaniu palca od krawedzi?
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: wlasnie nie rozumiem, dlaczego nie daja mozliwosci wyboru akcji z wykorzystaniem krawedzi :( tak to by bylo perfekcyjnie, bo nie raz zamiast wychwycic 3 palce mi robi akcje z 2 palcow :( a zamkniecie chcialbym miec plynne :(
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: ale przeciaganie od krawedzi mi dziala :D i w sumie z tego korzystam :D a do pelni szczescia mi brakuje tylko takiego szybkiego zamykania :D wszystko pozwalaja ustawci D: tylko tego nie daja zmienic :D albo aktywne, albo nieaktywne :( :D
  • Odpowiedz