Wpis z mikrobloga

@wataf666: No dla mnie to tez śmieszne, ze gosc co tam miał okazje liznąć światowego boksu to na stare lata za ułamek swojej podstawowej pensji musi brac udział w cyrku i swoim nazwiskiem promuje te patologie. No cóż do za mądrych nigdy nie należał co widać po ruchach w polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wataf666: chyba jedna możliwość, żeby walka Adamka się jakkolwiek sprzedała w Fame to wlasnie zestawienie go z Bandurą, który ma ogromny fanbase.
Bo niby z kim miałby walczyć Adamek? wymyślcie jakiekolwiek realne zestawianie które by interesowało ludzi.
@Beszczebelny: niby tak ale kim jest dla Adamka bandura? warto przypomnieć sobie podobne zestawienie gdzie też Remi był stawiany w roli kozaka a z Sosnowskim dostał po ciapie równo. Wydaje mi się że ktoś w jego zasięgu to raczej z ex fighterow a nie influcipy pokroju bandurskiego.
Mamed Khalidow


@pawelswd: z tym się zgadzam ok- tylko wiadomo, że na niego trzeba będzie dać 5xwięcej $ niż dla Bandury ale tak, z Mamedem dla zainteresowanych sportami walk to by było bardzo spoko

Różal nieee, jesli nie kontuzja w przygotowaniach to kontuzja w pierwszej minucie walki by była. I już nikogo nie grzeje jego nazwisko
ale kim jest dla Adamka bandura?


@GibolXD: no nikim. I nikt Bandury nie stawia w roli kozaka. Mi chodzi tylko o marketingowe zestawienie które ma sens. a cięzko o takie z Adamkiem bo to szary, bezpłciowy gość, który będzie coś tarm mruczał niewyraźne pod nosem na konferencji i tyle.
@wataf666: Jeżeli zawalczy z bandzi to skoro to jest tylko marzenie to mam nadzieję, że bandzi za tą walkę nie dostanie więcej jak 100k, bo to nie chodzi o sos to przecież dziecięce marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)