Wpis z mikrobloga

Ludzie,
dajcie znac jaki kierunek bylby najlepszy i najbezpieczniejszy, zeby wybyc na spontaniczna podroz za kilka dni w pojedynke lub do odwiedzenia ktoregos z was na trzy tygodnie. W gre wchodzi Ameryka srodkowa, polodniowa ale tez niekoniecznie. Mam dziure przerwe miedzy jedna umowa mieszkania a druga i cos trzeba z tym czasem zrobic. Jakies pomysly?

#podroze #kiciochpyta #wakacje #przygoda #przygody #wloczykij
  • 19
@Sanchez_z no trochę drogo generalnie + tutaj bez samochodu jak bez ręki. A no w zimę właśnie trzeba na dłużej przyjeżdżać bo w dzień jest tyle słońca żeby może jedno miejsce jako tako obejrzeć.

Ciężko mi określić co masz na myśli bez wygód + no trochę tu już siedzę i generalnie na ceny jedzenia tak za bardzo nie patrzę
@Sanchez_z: Panama, dość tanie loty a najbardziej ogarnięta transportowo, Panama City jest fajne ale wybył bym z niego dość szybko, na rzecz np. Santa Fe, albo jak lubisz plażę San Blas. Do tego z Tecumen(lotnisko) możesz praktycznie za dobre pieniądze polecieć wszędzie w tym rejonie.
@Sanchez_z: Za kilka dni to ja bym pojechal na Sycylię i do jeszcze gdzieś do południowych Włoch, bo tak spontanicznie to by mi sie nie chciało już kombinować z szukaniem lotów itd. tylko bym po prostu się spakował i wsiadł sobie w samochód.
Zatem przepraszam, ale chyba nie pomogłem.