Wpis z mikrobloga

  • 3
@CamusVevo interesuję się polityką od czasów afery Rywina i jestem niemal pewny, że nikt z pierwszych stron gazet nie odpowie karnie za swoje rządy.

Ps. Przypomnij mi ile lat w więzieniu spędził Kiszczak, albo Jaruzelski?
  • Odpowiedz
@shroon: jeśli nie wiesz dlaczego Jaruzelski nie siedzi to trochę słabo się interesujesz polityką XD przypominam że już raz jeden ważny pisowiec miał iść siedzieć ale Duda go uniewinnił :)
@SzybkiBLN no i git
  • Odpowiedz
@aa-aa: xddddddd no pożyjemy zobaczymy, jeśli myślisz że Pis się za kogokolwiek weźmie to ja mam nadzieję że za ciebie weźmie się psychiatra i coś ogarnie na te urojenia
  • Odpowiedz
@CamusVevo: nikt się nigdy za nikogo nie weźmie.. Będzie kilka komisji, jak zwykle, streamy na yt, te sprawy. Zabawa ogólnie w lapanie królika. Jak zawsze.

Poważnie mówiąc to naiwnie wierzę, że nowy rząd na to nie pójdzie. To jest grząski grunt, w którym można się bardzo ubrudzić.
A kto liczy na jakieś wyroki sądowe, to niech sobie przypomni jak działają sądy gdy trzeba skazać pijanego syna sołtysa, a potem przełoży
  • Odpowiedz
Wiadomo, bo peło wczesniej nje rzondziło, bo by rozliczyli pisfcóf! a nie czekaj xD


@Blaskun: Kiedy Koalicja Obywatelska miała rozliczyć pis? Przed tym jak pis dorwał się na 8 lat do władzy i zaczął niszczyć polskę?xd
  • Odpowiedz