Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123: tam się wszystko samo ustawia i nic nie trzeba robić. Gry nie będą żyletą bo muszą działać w 120 fps na 2 obrazach, a niektóre flat screen gry działają w 30 fps na 1 obrazie.
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: z kolejnością to ciężko powiedzieć bo ja z kolejnością premier grałem.
W beat saber grałem więcej na PSVR 1 ale łącznie z PSVR 2 mam tam 75 godzin xD.
Możesz się kierować promocjami co są sklepie też.
Gra najbardziej VRowa to Synapse, tam wzrokiem kierujesz telekinezę, normalnie tam gdzie spojrzysz tam leci beczka, fazka.
Walkabout mini golf jest super I casualowy, nie ma też nudności po nim.
Ostatnio pobrałem sobie
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Ja grałem w Creeda na Quest 2 i jest całkiem okej, ale to trzeba lubić ten rodzaj gier i doświadczenia, ja po paru piwkach chwilę poboksowałem i wyłączyłem.
Ja ogólnie jestem fanem prostych gier typu Job Simulator, które świetnie się sprawdzają w formule VR. Najbardziej mi się podobała chyba Superhot, w którą grałem na PSVR1 i na Quest 2, jednakże do dziś nie doczekaliśmy się portu na PSVR2.

Dla mnie
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Nie, masz komplet różnych ćwiczeń. Można też mierzyć się online w tym samym czasie z innymi zawodnikami - ale jest tylko tablica wyników i widzisz jak komuś idzie "live".
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Różne formy boksowania, bo pod różnymi kątami, haki itp. Do tego te uniki, przysiady, kolanka. Ogólnie jak nie masz jakiegoś celu to gra na dłuższą metę dość nudna, polecam dodać do obserwowanych promocji i jak spadnie cena to może wtedy się skuś :).
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: na psn taniej można kupić tylko dzięki za pomocą tańszych doładowań np 100 zł za 80 zł albo kupować po VPN np w Turcji, ale to jest mega ciężki temat. Na pepperze jest godzinna instrukcja
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Cena spoko, ale ja nie ufam takim stronom. Na Turasie ta gra kosztuje 48 zł gdzieś. Tutaj nie wiadomo ile gra będzie działać, bo gość może w każdej chwili zmienić hasło. Szczególnie to też zależy z jakiego regionu jest kupowana gra. Niektóre regiony tylko mają PL wersje gier, jeśli są.
  • Odpowiedz