Wpis z mikrobloga

No to czas na #pokapake ( ͡º ͜ʖ͡º)
(Formuła Gold)

Mój Mikołaj pozostał anonimowy (ale wyraził chęć ujawnienia się, do czego go gorąco zachęcam :3).
No i co ja mam napisać? No chłop rozwalił system! xD

Zajebiaszcza paka, wszystko idealnie trafione!
Po pierwsze, i co najbardziej mnie zszokowało - stylofon! No dosłownie tydzień temu biłem się z myślami czy by takiego cacka sobie nie kupić. A nic o tym nie wspominałem w liście :D

Światełka - Różowa od razu sobie zarezerwowała :D światełka zawsze są potrzebne :D

Prszysmaczki dla psiurkuw, te już wyczuły jak tylko przyniosłem paczkę do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Były bardzo zadowolone, a jeszcze mają po jednym

Koteły też coś dostały, i to ich ulubiony granulat dla kotełów :D

Kakałko! <3 I to takie prawdziwe, i to polecane przez pierwszego i największego polskiego st00pkarza-podróżnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale będą pyszności robione z tego :D

Porządny przewód jack 6.3, a nie jakieś chińskie gówno jak moje. No po prostu wszystko, ale to wszystko idealnie trafione ()

Nie mogło też zabraknąć pysznych Michałków Białków XD no i milka też zawsze pyszka, wiadomo

List był bardzo długi - szacuneczek, bo ręka faktycznie musiała boleć :D Czytałem z przyjemnością :D ale więcej przemyśleń odnośnie treści tego superanckiego listu napiszę Mikołajowi na priv :D

Bardzo bardzo bardzo dziękujemy, bo paka jest po prostu idealna! ()

#wykopaka #pokazpsa
JamKarzeu2 - No to czas na #pokapake ( ͡º ͜ʖ͡º)
(Formuła Gold)

Mój Mikołaj pozostał ...

źródło: temp_file7740179964741298591

Pobierz
  • 16
@mapache: ja nie mam takiego, to nie moja paczka. Ale teraz pamiętam, że ktoś mi mówił, że takie kakao jest tłuste. Na pewno jest jakiś sposób na przyrządzenie tego.
@mapache a trzymałeś się przepisu na stronie internetowej? To podobno jest tłuste jak cholera, ale dlatego używa się go mało na dużą ilość wody i długo gotuje. No i oryginalnie taki ten napój rzekomo był właśnie, w sensie treściwy i tłusty, nie jak ta woda z proszkiem współcześnie.