Wpis z mikrobloga

Amadeusz Ferrari chodzi po zapleczu dzisiejszej ceremonii ważenia, media treningów i FACE2FACE'ów pokazując filmik jak Natan Marcoń trafia Adriana Polańskiego i posyła go do parteru krzycząc: „Naj*bał go! Naj*bał go!"

#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
@Alcadent: Ja nie ale ty pewnie nie raz u niej byles, a po 2 bezbku pokaż mi gdzie ja bronie polaczka? chociaż jeden wpis, ja cisnę tego przegrywa Szmatanka a nie bronie polaka, widzisz tak sie niby przyglądnęłeś moim wpisom a nawet nie zauważyłeś, że są one na temat szmatana a nie polaka i że cisną one szmatana a nie bronią polaka, tak samo jak cisne Farmazeusza i Tosie szona,
  • Odpowiedz
@notakk: używasz tych samych wyzwisk co adrianek „szmatanek”, jak piesek, idz do budy to może wylizesz beatris po klientach xD. Nie wiem po co ty oglądasz freaki jak nie dla odkejek i farmazonów. Chcesz sportowej walki to masz ufc i ksw
  • Odpowiedz
@Alcadent: Jak Adrian? przeciez cała polska tak wyzywa Szmatana oprocz wykopków XD wystarczy poczytać komentarze w każdym innym miejscu i np czat podczas programów Xd i kolejny the bil ktory w moich komentarzach widzi bronienie polacka a nie ciśniecie po Szmatanie XD No ale cóz pieski Szmatana tak tępe jak i on sam XD
  • Odpowiedz
@Alcadent: No z pewnościa nie oglądam dla pomówień i najazd w kure**ski sposób na rodziny, przyjaciól itd, beka beką, dymy dymami ale można to robić znając granice a nie być takim śmietnikiem jak Szmatan
  • Odpowiedz
@notakk: gosciu, ale ludzie najeżdżają na niego z ta Beatris, bo chłop grozi nożem ludziom i jest pomawiaczem w najgorszym znaczeniu (akcja z Wiewiorem). Wiec jeśli przeszkadza Ci to co robi Natan to co z tym co robi polak. To są podwójne standardy
  • Odpowiedz
@Alcadent: Gościu ale przecież Szmatan pomawia ludzi i nie tylko polaka ale wiele innych o dużo gorsze rzeczy, o gwałty, o zabawy z dziećmi i wiele innych, o dilowanie, o rozpruwanie (gdzie sam się rozpruwa na każdym kroku)ćpanie też a całe jego towarzystwo z Farmazoniarzem na czele chodzą ućpani dzień w dzień a jeszcze do niedawna on sam chodził naszprycowany jak bomba XD i właśnie dlatego ludzie najeżdżają na szmatana
  • Odpowiedz
@notakk: no nie dogadamy się. Z gwałtami itp to wszystko wyjdzie niby w filmie. Z kolei cpanie to przyznał się sam Natan, ze wali i raczej to jasne ze każdy tam wali (różne sytuacje to sugerowały z wieloma osobami z fejmowej śmietanki)
  • Odpowiedz
@Alcadent: Ale Marcoń wieu pomówił że cpają lub że coś brali takich którzy nie bylu uwaleni, np. polak na ostatniej konfie co sam chciał zrobić testy i obalić jego pomówienia, z gwałtami nic nie wyjdzie bo nie ma takich rzeczy i dlatego ciągle zmienia zeznania i wciąz powtarza "jutro na insta" potem znowu "jutro dam dowody" potem "nie mam teraz telefonu" itd natomiast Szmatan pomówił o gwałty rozumiesz? po prostu
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: o the bil ( ͡° ʖ̯ ͡°) bronić Szmatana po jego wszystkich akcjach to trzeba nie mieć szacunku do siebie XDD i dodatkowo nawet czytac nie potrafisz, bo moje komentarze są o Szmatanie a nie polaku, więc jak moge bronić Polaka? Ale nawet ci co bronią polaka to mają do siebie wiekszy szacunek niż takie przegrywy, które bronią przegrywa Szmatana XDD
  • Odpowiedz