Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake

Tak jak przewidziałem nie wytrzymałem zbyt długo…paczka już otwarta.

Mój Mikołaj zrobił OGROMNE napracowanko nad paczką a jej zawartość sprawiła mi chyba większą radość niż jakikolwiek prezent od wielu wielu lat ()

List Mikołaja był aż na 4 strony wszystko pisane ręcznie i zdecydowanie bez wspomagania się modelami językowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Z czasem widać nawet, że ręką się zmęczyła)

Nie będę się rozpisywał może o wszystkim co w paczce bo jak widać na zdjęciu pisania byłoby dużo.

Figurka i breloczek to strzały w dziesiątkę! Obie postacie to moje ulubione z wspomnianych w moim opisie anime.

Razem z koleżanką z pracy obstawialiśmy jakie smakołyki z lat 90 mogły trafić do paczki i gumy turbo to jest to o czym myśleliśmy a ich ilość pozwoli mi chyba połamać szczękę!

Książka idealnie wpasuje się w spokojne dni w pracy przed biurkiem gdy nie ma co robić.

Cała paczka została mega dopracowana, przemyślana i super kreatywnie spakowana. Szczerze kompletnie nie spodziewałem się, że ta paczka sprawi mi tyle radość!

W przyszłości każdemu kogo Mikołajem będzie @reventon zazdroszczę!

A Ciebie Mikołaju za wygrane 5 zł ze zdrapki zabiorę na chipsy i colę! W końcu jesteśmy z jednego miasta
Pobierz SwiatWedlugAndrzeja - #wykopaka #pokapake

Tak jak przewidziałem nie wytrzymałem zbyt...
źródło: IMG_4979
  • 8