Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Miałem chwilę przerwy w śledzeniu uniwersum kambodżańskiego.
Dzisiaj odpaliłem dwa ostatnie gnioty prezesa i dużą rolę odgrywa tam rodzina Muminków vel Włóczykij.
I generalnie tak jak w tym uniwersum była już masa różnych dziwnych osobowości, to ci to już kompletne przegięcie.
Czy może ktoś lepiej obeznany odpowiedzieć mi na parę pytań na ich temat? Z góry dzięki.
1. Skąd oni w ogóle się tam wzięli? To jacyś wielbiciele prezesa którzy na podstawie jego gniotów pokochali Kambodżę? Wcześniej byli już na emigracji czy PL? Bo trudno jest mi wyobrazić sobie warunki w których mogliby sobie jako tako poradzić z ich nieogarem.
2. Ten ich syn Filip jest jakiś upośledzony/opóźniony? Bo nie wiem czy wypada się z niego śmiać.
3. Po cholerę im w tej "restauracji" dwie frytury? Skoro mają tylko jeden palnik gazowy. To prezes im pogonił z hasłem, że jak wezmą dwie to będzie taniej? xD
4. O co poszło z Gapciem?
  • 10
  • Odpowiedz
@dr_wyspa: Przyjechali do wolnościowego kraju, tak twierdzą, wiedzę zdobyli przez filmiki Predatora i gapy

Filip to ciepły Franek, co prawda ma cukrzycę, ale jest tam z własnej woli, bo jest mami synkiem

Najęli budę, bo na filmikach z Kambo, to fajnie wyglądało i myśleli, że wszystko się w tym kraju przyjmie

z gapą poszło pewnie o pieniądze, nic więcej
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: typ piszący czy nie szkoda mu życia, smaruje ostro na wykopie, jesteś normalny? ja oczywiście nie jestem, a ty pewnie jesteś panicz i będziesz komuś życie ustawiał
  • Odpowiedz
@Koner1391: skoro jestes mało kumaty to ci wyjasnie proste sprawy, skup sie teraz:

po pierwsze wykop to nie tylko patostreamy
po drugie jest zasadnicza roznica w ilosci czasu jaką sie poswieca na przejrzenie wykopu a oglądanie live-a jakiegos patusa czy innego pijaka lub cwaniaka ktory w ten sposob sobie dorabia
po trzecie - tak jestem panicz i niose wam kaganek oświaty zebyscie nie zdurnieli do końca od oglądania wielo godzinnego takiego
  • Odpowiedz
@dr_wyspa:
1. Rzekomo siedzieli w UK i w Szwajcarii, naoglądali się gniotów Gapy i Prezesa i przyjechali do Kambo
2. Tego to nie wiem, nie mnie oceniać
3. Widać że to prości ludzie i nie mają pojęcia o biznesie no ale naoglądali się gniotów Prezesa i myślą że cokolwiek otworzą i ludzie będą walić drzwiami i oknami
4. Jak przyjechali do Kambo to wynajmowali dom od Gapcia, potem jak poszli na
  • Odpowiedz
@Koner1391: to co powiedziałeś to najgłupsza i najczesciej powtarzana rzecz , takie miejsce jak wykop czy np jakieś forum dyskusyjne to miejsce to wymieniania poglądów, rozumiesz czym jest wymienianie poglądów? wymienianie poglądów polega na tym ze jesli ktoś coś napisze obojętnie na jaki temat to moze sie to spotkac zarówno z aprobatą jak i z krytyką (każdy ma do tego prawo). Ogarnij sie. z mojej strony koniec tematu.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.