Aktywne Wpisy

Melkovva_ +1
Lecimy z tym #glupiewykopowezabawy
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
źródło: 38444
Pobierz
wscieklizna_irl +17
Ktoś mi kubek w robocie z-----ł xDd kawy nie będzie
Co do kierwy
Co do kierwy





乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Z góry dzięki za odpowiedź!
Potwierdzam, że działa - Orange Flex, zwyły SIM, Pixel 7 najnowsza aktualizacja, WiFi calling śmiga od strzała. Także byebye Vikingi.