Wpis z mikrobloga

#ethereum
Sprzedałem konto na ig, nabywca zapłacił w Tetherze (USDT) i otrzymałem kwotę na Exodus Wallet. Jednak mijają trzy dni i ta transakcja na blockchanine wciąż ma status "pending". Natomiast Tether na wallecie pojawia się i znika, a status transakcji zmienia się z "PENDING" na "DROPPED", i tak w kółko. Czy ktoś miał podobny problem i mógłby coś poradzić?
frankie4palce - #ethereum
Sprzedałem konto na ig, nabywca zapłacił w Tetherze (USDT) ...

źródło: Screenshot 2023-12-06 145505

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@frankie4palce zobacz jaką cenę gazu ustawił. Jak za niska to transakcja albo wypadnie za jakiś czas albo będzie siedziała aż ceny za transakcje spadną.

Można ponowić transakcje z wyższą opłata za gaz ale to może zrobić tylko strona która wysłała transakcję
  • Odpowiedz
@frankie4palce: transakcja stoi w poczekalni i jeśli Twój „kontrahent” (prawdopodobnie scammer) ustawił niski maksymalny limit gazu (opłata transakcyjna), to ta transakcja nigdy nie trafi na blockchain oraz może zostać anulowana przez zastąpienie jej inną z wyższym priorytetem (opłatą transakcyjną) lub większym numerem nonce.

To tak jakby włożył list do skrzynki ze znaczkiem o wartości 10gr, kiedy cena wysłania listu wynosi kilka złotych. Blockchainowa poczta taki list przyjmie, ale go nie przetworzy
  • Odpowiedz