Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kondek: jak zielsko, butelka ma 100ml, po 20ml już jest przyjemnie. To nie jakiś bullshit typu CBD. Nie ma osoby co walnęła butelkę na strzała ( ͡º ͜ʖ͡º) możesz być pierwszy jak kozak jesteś
  • Odpowiedz
@kondek: @wcaleniepchamsiewmultikonto shit straszny. Korzystałem z 'greenout' za namową ludzi polecających jako alternatywe do zioła - myślę, żę ci ludzie albo byli w marketingu tej firmy albo nigdy nie palili zioła.

Efekty to głównie senność, opóźniony czas reakcji, 'zaklejenie' - generalnie te negatywne efekty spalenia się. Pozytywnych jak kreatywność, euforia, silniejsze bodźce, tych nie ma.

Edit: nie mówię, że to koniecznie zły produkt który nie ma zastosowań, ale jest bliżej alternatywy
  • Odpowiedz
  • 1
@Palexpres ostatnio w blueberry zauważyłem taki ciemny olej oddzielający się od reszty treści, co to?
Oczywiście jak Ty robisz jakaś promocję to ja zdążę zamówić przed nią tj. dziś po 8 :)
  • Odpowiedz
@Palexpres: U mnie tolerancja tak wzrosła, że muszę wypić pół butelki (np. 50 ml Undreground) by poczuć się miło ;), ostatnio miałem okazję spróbować Gorilla Glue i po wypiciu całego (25 ml) bardzo mnie zaskoczył i spacer po lesie zamienił się w mega fajny trip, niestety za drugim razem nie było już aż tak fajnie. Z mojej obserwacji Gorilla szybciej wchodzi od shotów nawet na pusty żołądek, ogólnie polecam spróbować. W
  • Odpowiedz