Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ryangiggs11: #!$%@? ???????? tak zobaczyłem twój komentarz, że masz żonę i parki na swing ???????? stary ale masz #!$%@? beret, dzień dnia komentujesz w taki sposób te zdjęcia, na bank każda napotkana kobietę uważasz za ruchadło, twoja żoneczka pewnie dumna, jak masz takie udane życie erotyczne, to po #!$%@? tu siedzisz typie?
  • Odpowiedz
@pepci-123: Dlaczego wylewasz swoje żale na mnie? Każdy robi w życiu to, co lubi. Tłumaczyć się nie muszę. A jestem tu, bo po prostu kocham Wykop <3. No i w pracy nuda, bo z racji bycia szefem firmy to inni na mnie pracują (zaznaczam - nie jestem januszexem, zapewniam pracownikom nawet trzywarstwowy papier toaletowy w toaletach).
  • Odpowiedz
@ryangiggs11: tak, tak szef dobrej nie Januszowej firmy, który ma żoneczke która chętnie obciągnie innemu, i siedzi na wykopie bo nuda w pracy ???????????? dobre, dobre. Masz jacht w Monako? ????Pokaz zarost ???? i zapakuj swoją żoneczke w kakao.
  • Odpowiedz
@pepci-123: Mamy dwie zaprzyjaźnione parki, wszystko na obupólnym szacunku. Po prostu bawimy się w wymianę partnerów i każdemu się to podoba. Jeśli masz ochotę to bierz swoją i wpadajcie na kawkę do Krakowa. Tak, nuda. Swoje zrobiłem za młodych lat, teraz zbieram owoce ciężkiej pracy. Jachtu nie mam, nie kręci mnie marynistyka. Ale mam fajną furkę, mam motocykl.
  • Odpowiedz