Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Zaczełam oglądac ale zaraz będę pisac póki w miarę imiona pamiętam
Brenty i Hari
Brenti-kompletnie jej nie rozumiem,typowa himeryczna histeryczka,wieczne żale, co chwilę pitoli że nie poddaje się tak szybko ale ciągnie ten układ,wiecznie ryczy ,wścieka się ,
jak na początku rozumiałam jej zachowanie tak teraz nie łapię czego chce ??? facet podpadł,zawiódl na maksa jej zaufanie ,a ona nadal chce próbować z nim budowac relacje ,
masochistka czy roszczeniowatypiara bo darmowe wakacki by jej przepadły ja wystarczy głośno powiedzieć głośno dość.Na tą chwilę ona w mojej opini jest gorsza od Harrego
Harry- to dla mnie typ który lubi grać sueper mena a rzeczywiście nieśmiały typ szukający na siłe przedewszystkim kobiety która będzie go odbierać jako super samca,zaczyna mi się go robić żal i nie zdziwię się jak ją w końcu wydyma, w sensie odpali coś żeby ją odpulić i przyznaję mu rację ,nie komunikacja między nimi jest problemem ale ona sama

Dziki Jesi maruder co nie cierpi zodiakarek ,myślałam że to total zarozumiały dupek , teraz myślę że to jego kompleksy i strach przed innymi prowokują go do takich dziwnych zachowań,to jego forma obrony ,ciekawe czy uwierzy w siebie,innych i da radę tworzyć związek z kimkolwiek po tym programie wątpię bo tu trafiła mu się wyjątkowa partnerka

Shanonn -Babiarz- zachowuje się jak szczeniak z podstawówki,uważa że jest szczey prawdomówny, dla mnie zwyczajny chamek który chełpi się zaliczonym laskami i dla niego ważne czy kumple mu będa zazdościć ,jak dotąt negatywnie go odbieram,kolejny zakompleksiony mało ambitny fagas,ma wiele do przepracowania moim zdaniem.
Dunkan, dojrzały gość, a tak zszokowny związkiem Alyssy z żonatym gościem ,serio, aż tak to go szokuje,niezła zagrywka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale dobrze że łaskawca przetrawił to i jej wybaczył () dobry z niego człowiek
To tyle na ten moment,reszta jakoś tak nudnie się eksponuje, ale wiadomo z każdym odcinkiem może okazać się że tych których polubiłeś źle oceniłeś ,tak więc czekamy na kolejne akcje.
Chyba za długo to sie uaktywniłam ale może ktoś da radę przebrnąć () tak więc miłego czytania .
  • 11
@Amikamamy: bardzo ładnie :) mam dużo podobnych odczuć, poważnie ;) zachowania Harra i Długowłosego odebrałam w pewnym momencie podobnie, choć i tak mnie wkurzają masakrycznie :) Babiarz - kuźwa, myślałby kto, że taki dżolero... I te teksty szczeniackie przy zdjęciach..
Nie obejrzałam całości jeszcze. Żal, że po kolacji nie było św. Trójcy.
@Amikamamy: się zgadzam z Tobą, pomijając Twoją opinię, że Harrison jest nieśmiały ¯\(ツ)/¯ Nie może być nieśmiałym ktoś, kto na co dzień pracuje jako striptizer w klubach nocnych i chwali się, że przed programem randkował z wieloma kobietami. Dla mnie to nadymany wielkim ego burak, który do programu poszedł tylko po to by zrobić wielkie widowisko i wzbudzać kontrowersje, ta jego Bronte jak dla mnie wcale nie jest lepsza.
Nie obejrzałam całości jeszcze. Żal, że po kolacji nie było św. Trójcy.


@MajaF1: też żałuję że nie było,i zastanawiam się dlaczego ? jakaś ostra drama była ? czy .... i nie pokazali

pomijając Twoją opinię, że Harrison jest nieśmiały ¯\(ツ)/¯


@Rosalinea: Ja go nie bronię ,nie rozgrzeszam,ale ja mam na myśli momenty że przy niej wydaje się zagubiony ???wręcz zahukany, że podczas ,,konfrontacji'' podczas kolacji jemu zabrakło pewności siebie jak
@Amikamamy: @MajaF1:
Ceremonia z ekspertami będzie w kolejnym odcinku, ale bez bankietu tym razem. Początek sezonu zawsze trochę rozjechany. Później będzie już normalnie. Każdą kolejną ceremonię będzie poprzedzał bankiet.

aż sprawdziłam i tak:
w odcinku 9 będzie ceremonia z trójcą,
a w odcinku 12 Bankiet
i w 13 kolejna ceremonia z trójcą.
@Rosalinea: Aaaa,może w końcu wróća do schemtu jak w poprzednich edycjach
bo wiesz ja mam wrażenie że w tym sezonie za dużo mulą,chwilami czuję się,
jakby to był program,,terapia dla par'' a nie Ślub od pierwszego,
strasznie dużo nawijają od strony psycho problemów z udziałem ekspertów, a par jako par i ich tworzenie związku mało pokazują ,także akcji jest dużo mniej pokazane niż w poprzednich edycjach,
nie ukrywam że mnie to
@Amikamamy: może zbyt dużo się dzieje, bo tam sporo zwrotów akcji będzie w tym sezonie, ale i tak sezony coraz dłuższe są. Sezon 4 miał tylko 29 odcinków, sezon 5 już 32, a sezony od 6 włącznie aż po 36-42 odcinków ( z wyjątkiem sezonu 8 bo pandemia wtedy była i też miał tylko 32 odc.)
@Rosalinea: na o liczę bo poprzednie sezony bardziej budowały napięcie,ceremonie były wyczekiwane ,kolacje ,zawsze coś się działo niemal od pierwszych odcinków,pomijając ich parowanie i śluby ,a teraz póki co jak dla mnie mniej ciekawie i za długo męczą tymi zadaniami ,opiniami ekspertów itp
ale jak zawsze masz rację więc i tu zacznie się dziać :)
@MajaF1: ooo,no widzisz Majka ,to witaj w klubie, bo już myślałam ze jestem zblazowana i czekam tylko na mordobicie ,a jednak eksperci ,reżyserka tym razem przynudza, póki co
Na początku śmiałam się z napalonej mamuśki ale po ostatnim odcinku trochę zrobiło mi się jej żal bo mieć związek bez seksu to lipa - kobieta dopiero po rozwodzie zobaczyła co rod jest i chce się nachapac- rozumiem. Z drugiej jednak strony że nie interesuje jej nic więcej to też dziwne. Metalowiec to porażka, on chyba nienawidzi wszystkich kobiet za to co jedna baba mu kiedyś wyrządziła. Fajnie się patrzy na hinduske