Wpis z mikrobloga

#ps5 czasem gram na laptopie korzystając z remote play. Router mam z UPC. Internet 800 Mb/s. Netflix/hbo/canal/disney/Amazon działa bez problemu. Natomiast granie strasznie tnie. Kombinuje na wszelkie sposoby, ale nie da się tak grać. Z czym jest problem, że mi tak zacina?
  • 13
  • Odpowiedz
@atraxx podczas strumieniowabie istotnym parametrem jest upload czyli prędkość wysyłania. Problem występuje po sieci lokalnej czy mowa o remote play poza domem gdzie jest ps5?
  • Odpowiedz
@atraxx no ale to po lanie nie ma większego znaczenia, sieć powinna pracować po maks przepustowości w danym standardzie. Konsola po kablu wpięta czy i konsola i laptop po WiFi? Jaki masz router?
  • Odpowiedz
  • 0
@atraxx, jeśli korzystasz z usługi UPC, to zapraszamy do opisania dokładnych szczegółów utrudnień poprzez e-mail: ok@pomocplay.pl Chętnie sprawdzimy, z czego mogą one wynika i czy możemy pomóc w ich rozwiązaniu.
  • Odpowiedz
@atraxx no i tu może być problem, pewnie zapychają się przepustowości wysyłki/odbioru na routerze. Jedynym rozwiązaniem kabel na jedno z urządzeń lub lepszy router :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rajman jaki polecisz router. Wezme co polecisz. Ogólnie nie rozumiem połączenia routera, a dekoderem. USB-C z dekodera leci do jakiegoś adaptera i łączy się USB-A. I z adaptera kablem Ethernet do routera. Jakby nie można było bezpośrednio dekoder-router.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rajman miałeś rację. Podłączyłem konsole pod kabel i problem zniknął. Może komuś to pomoże. Router UPC był problemem. Dzięki Mirku za pomoc????
  • Odpowiedz
wifi to się nadaje do przeglądania fb a nie do podpinania konsoli. Router nie jest problemem, tylko technologia wifi.


@1marcin60: co za bzdura. Weź mnie nawet nie wkurzaj. Bo #!$%@? jak Janusze co mówią, że tylko manual. Wifi 6, 5Ghz wszystkie urządzenia u mnie w domu są tak podłączone i zero problemów. Pingi niskie rzędu 4ms A ty #!$%@? kabelek wszędzie ciągnie nawet do tlefonu pewnie byś wsadził jakbyś miał
  • Odpowiedz