Wpis z mikrobloga

Obejrzałem trailer, wszedłem na wykop i oczywiście ciarki mnie przeszły z żenady. Polskie low life'y, które nigdy nie wyjechały za powiat narzekają na dużą ilość czarnoskórych w mieście wzorowanym na Miami XD w grze o gangsterskich klimatach XDDDDDD Ja #!$%@? jaka żenada

#gtavi #gta
  • 23
  • Odpowiedz
czarni to mniejszość w Miami, 13%


@zapoznalem: i co z tego? Jeśli przestępczość w mieście ma być na takim poziomie jak w GTA to siłą rzeczy musieli zwiększyć ilość czarnych. Inaczej miałbyś simsy tylko, że w "miami".
  • Odpowiedz
@wrzeczysamej: wykop to ogólnie taki Sasin jeżeli chodzi o zapowiedzi gier i opinie:

Cyberpunk 2077 - "wygląda dobrze" "dobrze że opóźniają, bo dopracują", "to będzie goty" - wiadomo jak wyszło
GTA: The Trilogy – The Definitive Edition - "wygląda jak gówno", "nikt tego nie kupi" - 19 mln sprzedanych kopii
GTA VI - "liczyłem na więcej", "GTA V 2", "olaboga murzyny same" - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że większość tego portalu, to zagłębie marginesu społecznego i wyznawcy konfederacji. Plują na Ukrainę, na Ukraińców, Policję, dalej wałkują szczepionki i ich producentów itd.. Wszystko źle, wszytko niedobra jest.
  • Odpowiedz