Wpis z mikrobloga

Waporyzator Fenix mini. Niedawno kupiłem i to w super cenie jakoś 230zl. Genralnie to nigdy nie byłem przekonany do waporyzatorow bo myślałem że to g... Ale też nigdy wcześniej nie paliłem z wapo.. i po zakupie owego sprzętu powiem wam że jest to niesamowita zabawka. Smak zielonego jest bardzo subtelny, przestały mi smakować tak jak kiedyś jointy i z bonga też praktycznie nie jaram. Najlepsze jest to że jak jest jakaś wichura czy cuś to nie trzeba się bawić z ogniami itd. 30.sek i gotowe. Nie dość że zdrowe, ekonomiczne to jeszcze bardzo praktyczne i fajne smakowo, czuje się olejki eteryczne, które w.normalnym jaraniu się spalają. Bardzo fajna sprawa a ten Fenix mini jak za.te pieniądze robi robotę. Używam go miesiąc i szczerze powiem nie zamienił bym już wapka na inne blanty czy bonga .

#medycznamarihuana #wykopjointclub
  • 9
  • Odpowiedz
Pierwszego wapna mialem z 5 lat temu i był to xvape fog, niby okej ale wróciłem do palenia a jakieś 2 lata temu wróciłem do xvape foga znowu tylko czyszczenie go to była masakra. Rok temu zmieniłem na hr fury Edge se (taki fenix tylko oryginalny;) ) + kapsułki i ustnik 3D i już nie palę :) tzn w towarzystwie nie mam problemu ale jak idę z psem na spacer i raz
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: jak za te pieniądze to bardzo fajny sprzęt. Cała bateria spokojnie wystarcza żeby się porządnie skopcic. Dobre w nim jest też to że jest mały więc nie ma problemu żeby go gdzieś zabrać. Wystarczy kieszeń i spoko
  • Odpowiedz
@lowcadebili2023: to był mój pierwszy waporyzator i też byłem zachwycony. Następnie przeszedłem na arizer solo 2, różnica okazała się ogromna, i w smaku i w efektywności. Aktualnie mam grzałkę vape ball i to jest dopiero zabawa. Jeden buch i kopie jak koń.
  • Odpowiedz
wygląda tak samo co Fenix mini to ten sam producent ?bo wygląd identyczny


@lowcadebili2023: @Gregory1986

Wszystko wychodzi z tej samej chińskiej fabryki: Weecke

Skośnoocy dają ogólny projekt, a producent może zdecydować się na użycie lepszych lub gorszych materiałów. W zależności od docelowej ceny urządzenia.
  • Odpowiedz
@lowcadebili2023: kupiłem 5 lat temu, mimo ze pordzewialy i plastiki troche obite to nadal imo najlepsza forma palenia. Ladujesz tam malutkie ilosci, a fajnie cie robi bez tego efektu niemozebnego upalenia, no i kompaktowe + dyskretne. Ogolnie polecam ci w #!$%@? dokupic sobie szklany ustnik, duzo zmienia, natomiast ta przedluzka ala bongo co jest slaba, niewiele daje oprocz tego ze trzeba mocniej ciagnac i spoko wyglada
  • Odpowiedz