Wpis z mikrobloga

Czy Orange zrobił mnie w konia czy jest coś nie tak? Podpisywałem umowę na firmę na dwa numery, pakiet dla firm za 40zl miesięcznie, wziąłem tylko dlatego bo do tej pory co miesiąc doładowałem sobie 30zl co dla dwóch numerów wychodziło 60zl, czyli niby drożej niż na umowie.

Pierwszy miesiąc było niby trochę drożej bo w sumie było za półtora miesiąca, bo umowę podpisałem jakoś w połowie miesiąca. Drugi miesiąc było 56zl bo gdzieś tam 3 razy dzwoniłem na jakąś infolinię.

A teraz nie mam jeszcze faktury ale koszta za miesiąc wychodzą 98,40zl, a jak wejdę w szczegóły to kwota abonamentu wychodzi 123zl? To ja podpisuję umowę na 40zl miesięcznie i nagle rośnie trzykrotnie? Na umowie nawet nie jest wyszczególnione nigdzie ile miesięcznie będzie do zapłaty, tylko jakaś wysokość przyznanej ulgi?

Jest tu jakiś specjalista, czy tak są te umowy zrobione czy to błąd?

#orange
  • 8
  • Odpowiedz
Na umowie nawet nie jest wyszczególnione nigdzie ile miesięcznie będzie do zapłaty


@kajzer95: no to fajną umowę podpisałeś, szukam i nie widzę pakietu dla firm za 40
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: plan firmowy s, teraz jest 50zl ale jeszcze były jakieś rabaty, poza tym ja nie mam umowy z Internetu tylko do mnie dzwonili przedstawiciele Orange z ofertą
  • Odpowiedz
  • 0
@NieoznaczonaReklama: na fakturze z zeszłego miesiąca jest abonament 50zl minus zgoda marketingowa 5zl i rabat za efakture 5zl, i rzeczywiście jest to netto, brutto wychodzi około 48zl. To wciąż jest 48zl abonament a nie 123zl
  • Odpowiedz
@kajzer95: może być że mniejsza kwota przez pierwsze dwa miesiące a potem więcej ale jak złożysz reklamację to powinni sprawdzić co ci konsultant naobiecywał
  • Odpowiedz
@kajzer95 dwa razy abonament dla firm najniższy to 50 zeta plus drugi 30 - jak dostałeś rabat to trochu taniej - chyba się nie dogadałeś...ale masz dla każdego numeru podsumowanie warunków umowy i te kwoty są tam wpisane, dodaj je do siebie i ci wyjdzie, ale za 4 dychy za dwa numery to chyba u rydzyka tylko dostaniesz w sieci
  • Odpowiedz
@kajzer95: a masz na firmę coś jeszcze czy tylko te 2 numery? bo istnieje coś takiego jak "orange love dla firm" które polega na tym, że jak masz w orange np. stacjonarny internet to dostajesz taki rabat, że wychodzi 40zł netto za 2 numery
  • Odpowiedz