Wpis z mikrobloga

@JicchakPerec: Tylko najpierw gotuj natke w mleku na małym ogniu! Pomalutku Powolutku gotuj i na sam koniec sypiesz czekoladowy proszek i mieszasz 3 razy w lewą 3 razy w prawą i napar gptowy ( ͡ ͜ʖ ͡) ( )

Ale net napar najlepiej gotować z łodyga i liscii jak i natką (σ ͜ʖσ)
@StaszekGGG: makumbe już robiłem lata temu za kawalerki. Nie chcę Cię poprawiać, ale czy na pewno muszę gotować zwaporyzowany susz? Jak go wrzucę do zimnego mleka i podgrzeje do gorąca to nie wystarczy? W zasadzie w przepisie na opakowaniu budyniu pisze żeby mleka nie gotować tylko doprowadzić do wrzenia.
@JicchakPerec: Ale jak gotujesz powoli to dajesz czas mleku przesiąknąć natką a nie szybk szybko i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz na szybko to lufke obiegówke i po temacie A jak już robiłeś Makumbe to powinieneś wiedzieć jak to sie przygotowywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaszekGGG: makumbe robiłem z całego krzaka oprócz korzenia i topów ofc, najpierw wygotowałem w wodzie, a potem drugi raz już w mleku, na kilka osób była bomba w #!$%@?, tylko klepneło po godzinie dopiero. Taki budyń pewnie też potrzebuje z godzinki żeby odczuć działanie nie?
@JicchakPerec: a jakiego koloru jest ten susz zwaporyzowany ? Jak mocno brązowy to tylko na kompost się nadaje. Przecież to już nie ma żadnych właściwości klepiacych.a jak jeszcze jest trochę zielonkawy to go zwaporyzuj jeszcze raz. Ja tam waporyzuje dopóki lecą buchy a susz wywalam na ch. mi to...