Wpis z mikrobloga

@greenvblue86: Dla mnie obecnie disney jest numerem jeden. Netflix to już upadł na ryj i próbuje się ratować rozdawaniem gier. Gdzieś tam z tyłu niezłą ofertę ma jeszcze amazon i hbo chociaż jak dla dzieciaków to raczej słabo. Skyshowtime jest biedne. Nie wiem jak z cda i apple tv. Ale ogólnie ja bym został przy disney
@dr_papieros: Wyjaśnisz w jaki sposób najtańsza platforma, z największą bazą produkcji i największą liczbą wysoko ocenianych tytułów może upadać? Na czym polega ten upadek?

@greenvblue86: Moim zdaniem Netflix to najbardziej uniwersalna platforma. Znajdziesz trochę produkcji dla dzieci (nie tyle co na Disney), dużo dla nastolatków i porządną bazę dla dorosłych. Każda grupa demograficzna znajdzie coś dla siebie. Druga opcja to Amazon - 50 zł za rok abonamentu to grosze.
@Logytaze: Moim zdaniem stosunek jakości i ilości produkcji do ceny jest zwyczajnie słaby. Ich seriale to w dużej większości gnioty. W moim odczuciu jedynie dokumenty są w stanie się obronić. Tutaj nie wiem dokładnie jak jest bo mam swój pakiet i żadnej osoby więcej, ale coś tam podobno z ich polityką współdzielenia konta też coś pozmieniali. Jeśli miałbym wybierać jedną dostępna platformę streamingowa to z pewnością nie będzie to netflix. Na
@dr_papieros: Nie chce mi się tego robić ponownie, ale czasami za pomocą Upflixa porównywałem VOD i Netflix nie miał konkurencji.

1. Największa liczba tytułów.
2. Najtańszy serwis (w przeliczeniu cena/tytuł).
3. Najwięcej produkcji z oceną co najmniej 8/10 według iMDb.

ale coś tam podobno z ich polityką współdzielenia konta też coś pozmieniali


Wykopki wieściły z tego powodu upadek Netflixa, a zgodnie z oczekiwaniami jest na odwrót, czyli platforma zyskała. Polacy płacący
@Logytaze: Nie wiem jak tam statystyki i szczerze mało mnie obchodzą. Netflix dla mnie obecnie jest jak restauracja która ma menu wielkości encyklopedii pwn, ale 90% dań to gnioty, kelnerzy mają wiecznie ból dupy, a właściciel podnosi ceny. Zgadzam się że sprawa kont i cen w polsce wynika też z wiecznego kombinatorstwa polaczków. Wyobrażając sobie sytuację że netflix ma pakiety to wybralbym jedynie pakiet "dokumenty". W moim prywatnym rankingu netflix nie