Wpis z mikrobloga

Witam

Mam coś dla fanów czarnego kina, znaczy się blaxploitation.

"Black Dynamite" (2009) - przyznam się szczerze, że nurt blaxploitation uważałem za taki, w którym grają tylko czarnoskórzy aktorzy, lecz byłem w błędzie, ponieważ mamy tutaj białych oraz czar,znaczy azjatów.

Dynamit chce pomścić śmierć brata, lecz okazało się, że wplątał się w coś większego.

Powiem szczerze, że ten film jest tak rasistowski, że ja partole, to jednak jest do tego stylizowany na kino z lat 70, dzięki czemu ludzie powinni przymknąć oko na takie nic nieznaczące rzeczy.
Dodajmy do tego, że mamy dość dużo ziarna na ekranie oraz mega dużo czarnego slangu i mamy koktajl, który większość odrzuci.

Jeśli macie ochotę na kiczowaty pastisz oraz kino, które śmieje się samo z siebie, to jest to tytuł dla was - ot takie "Sarnie żniwo", lecz z większym budżetem.
Dodajmy do tego, że jeśli znacie dobrze angielski oraz slang, to powinniście zapoznać się z anonimowy, znaczy animowany serialem.

PS Jeśli ktoś z was chciałby mnie wesprzeć, to tutaj macie link - https://zrzutka.pl/z/filmowyjanusz
PPS W następnym wpisie będzie to na co czekacie - chodzi o te nic nieznaczące udary i zawał.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#filmnawieczor #heheszki #kino #film
hacerking - Witam 

Mam coś dla fanów czarnego kina, znaczy się blaxploitation. 

"Bl...

źródło: 61cSjH2NdpS

Pobierz
  • 1