Wpis z mikrobloga

Pomordowałem mnóstwo rodziców różnych dzieci w Skyrim (w sensie takich którzy nie są i tak potrzebni do questów itd.) i teraz zaczynają trafiać stopniowo do sierocińca, coś pięknego. xD
Jak już wszystkie tam będą to włączam moda KillingChildren i zrobię tam rzeźnię. xD
Te dzieci w Skyrim są tak #!$%@?ące, mają irytujące mordy i zachowanie, no po prostu punchable na maksa, nic tylko je #!$%@?ć. xD
Fajnie było patrzeć jak zabiłem rodzica/rodziców i dziecko podchodziło do nich i potem mówiło że jestem potworem xD
Z tym że aby nie wezwano straży to zabijałem z łuku z ukrycia najczęściej gdy przy ofiarach nie było nikogo blisko, nie zawsze to było łatwe, zwłaszcza w miastach, część #!$%@?łem w domach w nocy jak spali xD Sierociniec będzie maksymalnie obłożony hehehe. xD
Jeszcze do tego jakiś bug chyba mały sie zrobił, jak dawałem w prezencie ubranie dla swojego syna to mu znikło całkiem ubranie i w samych majtkach musi teraz latać xD gniję ze #!$%@?, do tego jeszcze teraz moja rodzina mieszka w posiadłości na odludziu gdzie jest mroźno w #!$%@? i syn gada że zamienia się w kostkę lodu. xDDDD
Nie dam mu ubrania niech łazi goły i zamarza cwel. xD
W ogóle swoje dzieci można parę razy jebnąć bez konsekwencji, dopiero za 4-5 razem wołają o pomoc i jest już lipa, bo cię wszyscy atakują, chyba że zapłacisz strażom grzywnę xD#theelderscrolls #skyrim
  • 5
  • Odpowiedz
@wolfandraven: To nie pasta, po prostu dzieci w Skyrim wyglądają i zachowują się irytująco, a że to tylko gra komputerowa to można zaszaleć, w realnym świecie bardzo lubię dzieci i nigdy bym im nie zrobił krzywdy, dodam jeszcze że jakby dzieci wygladały tak ładnie zrobione jak w modzie ChildrenOverhaul to też bym im nie robił krzywdy, a że bez modów to pokraki robione od jednego modelu (wyglądającego jak Brie Larson z
  • Odpowiedz