Wpis z mikrobloga

Mam numer telefonu do pewnego #!$%@? który regularnie okrada pewien sklep z alkoholi przy pomocy proxy-menelików, gosciu jednocześnie terroryzuje pracownice które pracują w tym sklepie i uważa się za #!$%@? wie jakiego mafioze lidera grupy przestępczej a jest zwykłym nic nie wartym #!$%@? do szczania. Sprawa jest w toku policja ich obserwuje by zdobyć dowody i goscia zamknąć i ogólnie mówione było aby się nie wychylać, nie upubliczniać sprawy i nic nikomu nie mówić, ani z typem nie wchodzić w konflikt bo może być niebezpieczny xD Przez ostatnią godzinę próbowałem przez tor założyć konta na olx aby zamieścić dużą ilość ogłoszeń typu "oddam betoniarkę" z jego numerem, aby go lekko #!$%@?ć xD ale okazuje się że internet w tych czasach się popsuł się i wykrywa fejk konta zakładane w ten sposób. Nie mam zamiaru inwestować w to pieniędzy i kupować jakichś czeskich kart sim, znacie jakieś sposoby aby zesłać #!$%@?ący spam na ten numer? Jak zapisać się na jakiś upierdliwy telemarketing? Znacie jakieś lokalne strony jakichś małych miasteczek z możliwością dodawania ogłoszeń, gdzie ludzie wchodzą i faktycznie czytają ogłoszenia i dzwonią?
  • 3
  • 0
@PiszeCzasen: to nie zabawa xD a poza tym wielkie #!$%@? xD janusz wąsaty sum zadzwoni po darmową betoniarkę i w ciągu minuty się dowie że to fejk, #!$%@? sie, browara wieczorem przechyli i zapomni. a zjeb dostanie takich telefonów 20 dziennie i juz mu sie cisnienie podniesie
via Android
  • 0
@Darnok15 jak szukalem oc na auto i podałem numer na rankomacie i mubi oraz zezwoliłem na kontakt... To miałem 4 dni armagedonu na telefonie.... Nic nie sugeruje