Wpis z mikrobloga

  • 0
@DPary jaki model? :D

Głównie chodzi mi o opis sygnatury dźwięku, z tego co czytam to Pro mają mocny bas i dźwięk jest taki zmulony przez to. Prawda to? Poprawki oprogramowania coś zmieniły?
  • Odpowiedz
  • 3
@runieeee pro brzmią marginalnie lepiej, mają też anc które działa okej ale i tak klasę niżej niż anc w pchełkach sony, dla mnie nie warto dokładać drugie tyle ale zależy kto co woli
  • Odpowiedz
@DPary a jak wygląda rozmowa. Rozważam buds pro, ale chciałbym mieć dobre do rozmów i nawet tych na dworze. I drugi requirement to żeby nie wypadały i dało się w nich biegać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reynolds pro mają lepszy mikrofon jak i opcje która redukuje szumy w tle za to a series razem z ich pałąkami trzymają się w uchu przynajmniej u mnie o niebo lepiej od pro, jak je dobrze ustawię to nie ma #!$%@? żeby wypadły z ucha
  • Odpowiedz
@DPary tak. Mam teraz jedne z pierwszych Samsung buds, z tymi płetwami stabilizującymi. I to jest świetne rozwiązanie, dobrze się trzymają. Nadal dobrze działają, ale już z 5-6 lat mają i kiepska obsługa mikrofonu przez co nie da się gadać. Chciałbym coś do obsługi obu sytuacji, bo nie lubię mieć za dużo różnych gadżetów.
  • Odpowiedz