Wpis z mikrobloga

Potrzebuję telefonu dla żony, głównym kryterium są małe rozmiary, tak więc po wstępnym przesianiu zostały następujące:

Sony Xperia 10 V
Iphone 14
Samsung Galaxy S22

Z jednej strony nie jest wymagająca, mało korzysta, ale z drugiej jej obecny telefon ma 7 lat i jest jak nowy więc cena nie gra specjalnie roli. Fajnie żeby był zdatny do użytku przez min. 5 lat.

Ktoś coś odradzi/doradzi z tego zestawu? Szczególnie interesuje mnie opinia dot. Sony, jak zdjęcia itp.

#telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LordMrok @erwinketa proponowałem jej te dwa, jeszcze były względnie małe Motorole, ale jak to baba wykluczyła ze względu na markę. Dla mnie ten Asus 10/10, ale niestety... Przy Pixelu się tylko zaśmiała z nazwy...
@zamknij_morde_waski nie wiem co to nawet jest :D bardziej tam mnie martwi bateria i grzanie się tego modelu co nawet sprzedawca w ME przy oględzinach powiedział. Co do ceny wiadomo, że wolę tańszy, ale dostała
  • Odpowiedz
jeszcze były względnie małe Motorole, ale jak to baba wykluczyła ze względu na markę. Dla mnie ten Asus 10/10, ale niestety... Przy Pixelu się tylko zaśmiała z nazwy...


@Misiopysioo: jak taka najmądrzejsza to niech sama szuka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz