Wpis z mikrobloga

#friz #ekipa Jestem roczarowany, że odcinek specjalny #genzie po zakupie canal+ za 34zł to nic innego jak bingo na mieście które trwa 18min. Totalna żenada nie tylko ze względu na długość materiału ale "odcinek specjalny" okazał się niczym nowym, naprawdę strasznie słabo. Wyłączyłem odcinek po 1:30min bo bardzo nie lubię aktywności, gdzie zaczepiają randomów z ulicy - coś jak finał mafii u friza
GIGA DYNTKA
  • 8
Wyłączyłem odcinek po 1:30min bo bardzo nie lubię aktywności, gdzie zaczepiają randomów z ulicy - coś jak finał mafii u friza

GIGA DYNTKA


@marcinnnnnnn: Czyli znowu to samo, jaka ironia losu. Osobiście może nie tyle, że nie lubię co ta treść jest strasznie powtarzalna i widzimy to samo w uniwersum Friza któryś raz od kilku lat. Tak samo jak był problem, że robili te serie z kupowaniem prezentów albo ubieraniem innych
przecież w filmie mówili, że jeden odcinek to będzie bingo, także skąd zdziwienie?


@natanyaach: Zdziwienie jest naturalne, w momencie kiedy ktoś ma za coś płacić dodatkowo automatycznie jest to uznawane trochę za usługę premium.