Wpis z mikrobloga

@Zaratusztra: Przecież to pajac, dla zdrowo myślącej osoby do żadne zaskoczenie że plecie co mu ślina na język przyniesie. Korzysta na tym że większość ma go za śmiesznego starszego ekscentrycznego pana, dzięki temu może pajacować do woli bez konsekwencji. Poważny polityk już dawno by wylądował na śmietniku popełniając tyle gaf co Korwin.

edyta : W sumie to przecież jest na politycznym śmietniku, procenty mówią same za siebie, zdjęcia ze spotkań też
Jesli nie widzisz różnicy między Korwinem a Tuskiem czy Kaczyńskim (nie mówie że są oni dobrymi politykami) to chyba czas obciąć (chociażby mentalnego) kuca :)


@duskhorizon: różnica jest taka że jego publicystyczne gafy - nic mnie, ani mojej rodziny - nie kosztują, w przeciwieństwie do działalności tych pajaców w Sejmie
@Adrian00: podałem źródło przecież. W skrócie: Korwin z okazji konferencji w południowej Afryce dotyczącej zmian klimatu i kończącej się polskiej prezydencji w UE nawołuje do tego, by Polska zrobiła konferencję prasową i ujawniła "spisek" globalnego ocieplenia. Potem pisze, że gdyby Tusk to zrobił byłby bohaterem. Artykuł kończy stwierdzeniem, iż Tusk tego na pewno nie zrobi, UE będzie dalej kradła, ale na szczęście spowoduje to bankructwo Unii za rok od czasu napisania