Wpis z mikrobloga

Nie głosowałem na PiS i nie bardzo interesuje się polityką ,ale po dzisiejszym obradach, zwłaszcza podczas debaty dotyczącej komisji do badania wpływów rosyjskich, PAN MATECKI (specjalnie wielkimi) okazał się być odklejonym od rzeczywistości turbo bucem. Czy oni oczekują, że młody człowiek zobaczy zdjęcie Putina z Tuskiem i powie "o #!$%@?, nie wiedziałem, jednak Tusk to faktycznie ruski agent" xD no ja #!$%@?ę. Przecież on jest jeszcze głupszy niż ten pisowiec od adopcji zarodków xD

Przecież to tak jakby powiedzieć że Miś Uszatek był ruskim agentem, bo swoją nazwę zawdzięcza czapce uszarce, która jest bardzo popularna w Rosji.

#sejm #bekazpisu #polityka
oxymirek - Nie głosowałem na PiS i nie bardzo interesuje się polityką ,ale po dzisiej...

źródło: temp_file298575444219563688

Pobierz
  • 17
@oxymirek: Tu nie chodzi o przekonywanie młodych tylko o konsolidację swojego elektoratu - PiS teraz przede wszystkim gra na przetrwanie w obecnej formie.
Braun dzisiaj głosował przeciwko odwołaniu członków komisji, chyba się boi że komisja może zbadać coś więcej niż zdjęcie Tuska z Putinem


@RandyBobandy: odwrotnie, skoro głosował przeciwko to znaczy że się NIE boi