Wpis z mikrobloga

Hej mam zamiar kupic 6 biletów, dla siebie i znajomych na loty na Cypr.
W zwiazku z tym chcialem wykupic wizzair discunt club, tylko że 3 osoby polecą podręcznym, a 3 z rejestrowanym, Nie widze opcji by wybrac bagaż podczas wyboru loty, tylko później jednak wtedy jest on o 100 zł drozszy za lot w sumie 600 zł.
Dlatego chcialbym zrobic to na 2 razy na poczatku kupic bilety z bagazem rejestrowanym, a drugim razem bez, czy w tym przypadku dla obu zamowien bede mogl uzyyc znizki z clubu ?
#loty #tanieloty #wizzair
  • 5
  • Odpowiedz
@antagonista1111: Aby użyć zniżki z klubu musi lecieć osoba, która ma wykupione to, czyli nie jesteś w stanie kupić biletów, jeżeli jednym z pasażerów nie będziesz ty. Co do bagaży to coś dziwnego piszesz, sytuacja opisana przez ciebie nigdy u mnie nie wystąpiła i byłem w stanie podczas kupna biletów wybrać kto jaki bagaż ma mieć. Możesz się do mnie odezwać, pokaże ci jak to zrobić.
  • Odpowiedz
@Testuje_Toster:
Dzieki za informacje o zakupie na kilka razy, ma to sens, czyli ta opcja odpada
Umiem wybrac inny bagaż dla każdej osoby, wybierając najpierw podroz bez bagazu, a potem dobierając bagaż, jednak wtedy bagaż jest prawie 100 zł droższy, czy jest jakis inny sposób ?
  • Odpowiedz
Kupujesz @antagonista1111 kupujesz bilety z podręcznym dla każdego. Później po zakupie możesz dokupić dowolny bagaż dla dowolnego odcinka dla danej osoby. Nieraz bierzemy jeden bagaż rejestrowany na wylot (Norwegia, jedzenie) lub powrót ( Bałkany, Włochy Hiszpania. Jedzenie)
  • Odpowiedz