Wpis z mikrobloga

O podwyżkach z budżetu jakiekolwiek grupy zawodowej powini decydować ludzie w referendum przeprowadzonym online z użyciem profilu zaufanego. Wtedy grupy zawodowe chcących podwyżki dbały by o ludzi, jeśli chodzi i lekarzy o pielęgniarki nie dałbym grosza. Zarabiają świetnie ( wiem bo obsługuje kilku lekarzy ) . Dostosujemy im kasy co roku więcej i dalej mało. Tyle odemnie #sejm
  • 15
@Villden kwestia ograniczeń prawnego co do ilości podwyżek i ich wyszkokosci. Meritum to decyzją ludzi. @Darson666 co parę lat to samo, więcej i więcej, płacimy już parę miliardów więcej do NFZ i dalej mało. Co do pracy, sądzę że np przedszkolanki, śmieciarze i inne fizyczne pracę są bardziej wymagające niż zmiana kaczki i podanie soli fizjoligicznej
@Erravi to zadam przewrotne pytanie: ile znasz pielęgniarek osobiście? Ile opowieści z pierwszej ręki słyszałeś o pracy pielęgniarek, skoro ograniczasz ich pracę do podania kaczki i soli?
Na NFZ płacimy ogromne pieniądze z wielu innych powodów i niegospodarności, a obrywa się oczywiście tym na samym dole, czyli pielęgniarkom. Pomyśl trochę typie.
@Erravi a nie pomyślałeś, że może to, że zostałeś potraktowany tak a nie inaczej wynika właśnie z niedofinansowania? Jest za mało pielęgniarek na zmianie na taką ilość pacjentów, lub po prostu są przemęczone? Przecież to jest okropna praca, zwłaszcza na takich oddziałach jak onkologia czy geriatria. Trochę empatii.
@Darson666 ty jesteś nie normalny, to one mają mnie traktować i moich bliskich dobrze albo źle bo uważają ze ktoś im mało płaci! Kur..a mac to jak pracownik np w media Markt uzna że mało mu płacą to może klienta olewać, one taktują pacjenta ( lekarze i ratownicy również) bo są monopioistami i tyle, monopol trzeba rozbić i niech płacą idą za jakością a nie wedle uznania bo mi się należy
@Erravi wspominasz też o ograniczeniu prawnym podwyżek... wiesz jaka jest średnia wieku pielęgniarki w Polsce? 53 lata! Trzeba zachęcać młodych ludzi do pracy w tym zawodzie, bo inaczej za parę, paręnaście lat nie będzie miał kto pracować w szpitalach.
Nie masz pojęcia o zagadnieniu, a zabierasz głos #!$%@? wie po co, jak typowy wujek Janusz na weselu "hurr durr tylko piniendzy chco a robić ni ma komu!". Takie typowe #!$%@? ludzi, którzy
@Erravi ale ja nie powiedziałem, że traktują źle, bo uważają, że im się mało płaci, tylko mogą traktować źle W KONSEKWENCJI niskiego finansowania, przez które na oddziałach pracuje mniej pielęgniarek niż powinno żeby mieć tyle czasu dla każdego pacjenta, ile ten sobie życzy. Nie przeinaczaj moich słów, a jeśli tyle nie potrafisz, to skończmy dyskusję
@Darson666 wieczny argument i klepanie tego samego, typie a wiesz jaki wiek średni, a g..o mnie to obchodzi, nie robotyzuja jak nikt nie chce pracować w tym zamodzie i tyle. Ja mam cały czas podwyżki, traktują mnie w szpitalu, przychodni i wszędzie gdzie się z NFZ spotykam jak wroga, więc chce decydować gdzie zostawiam pieniądze