Wpis z mikrobloga

dla beki to każdy mógł głosować. Sam psuje wszystkie internetowe ankiety głosując na konfę, bo potem robicie kuce śmieszne pikachu face przy zderzeniu z rzeczywistością xD


@Kryspin013: nie każdy, a mało kto głosuje w jakichś internetowych ankietach, większość ludzi z czynnym prawem wyborczym ma to w dupie - stąd rozbieżności w wyborach, a ankietach, to nie twoja zasługa, przykro mi
  • Odpowiedz
Sam psuje wszystkie internetowe ankiety głosując na konfę, bo potem robicie kuce śmieszne pikachu face przy zderzeniu z rzeczywistością xD


@Kryspin013: tak trzeba żyć!
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nie każdy, a mało kto głosuje w jakichś internetowych ankietach, większość ludzi z czynnym prawem wyborczym ma to w dupie - stąd rozbieżności w wyborach, a ankietach, to nie twoja zasługa, przykro mi


@podjad3k: dziękuję kapitanie oczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie każdy, a mało kto głosuje w jakichś internetowych ankietach, większość ludzi z czynnym prawem wyborczym ma to w dupie - stąd rozbieżności w wyborach, a ankietach, to nie twoja zasługa, przykro mi


@podjad3k: uuu teraz to mnie zaskoczyłeś, ja myślałem że w internetowych gówno ankietach to cały świat bierze udział + kosmici, dlatego zawsze mają te 9 mld głosów, ale teraz rozjaśniłeś mi sytuację i już wiem dlaczego świat tak
Zaqwsxe - >nie każdy, a mało kto głosuje w jakichś internetowych ankietach, większość...

źródło: obraz_2023-11-29_100939551

Pobierz
  • Odpowiedz