Wpis z mikrobloga

Dziwię się że jeszce ten Adam Security z tik toka nie dostał walki na fejmie. Jestem ciekawy co miał by do powiedzenia na programach i jak pokazałby się w walce. To jest jeden z tych typów co nawet nie muszą krzyczeć a i tak każdy jest go ciekaw xD #famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@nukey nie zrozumiałeś do końca. Chodzi mi o to że patrząc na jego filmiki gość jest wyjątkowym śmiesznym przygłupem pozbawionym wstydu a właśnie takich ludzi nam we freakach potrzeba. Na dodatek nigdy nigdzie nie wrzucił filmiku gdzie coś mówi więc tym bardziej mnie ciekawi co taka osoba może mieć do powiedzenia bo mogą być niezłe jaja. Może też się okazać dobrym cwaniaczkiem patrząc na to jak się wozi w tej kurtce Security
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Normicy i włodarze jak Gola nie chcą ciekawych zabawnych osób tylko stypiarzy jak Maślana co będą mówić o treningach i obrażać się jak przeciwnik spróbuje ich zaczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37 taka walka Adam Security vs Amadeusz lub Natan to mogło by być złoto, tym bardziej że ten Adam pewnie i za 10kola by zawalczył więc sporo by zaoszczędzili a mieli by smieszną postać w #!$%@? przyciągającą widzów i to nie tylko dzieciaków, bo nawet stare baby tiktoka oglądają i Adasia pewnie znaja
  • Odpowiedz