Wpis z mikrobloga

#alfaromeo #alfaholicy #samochody #kiciochpyta #seriaglupichpytan

Możecie mi powiedzieć jak z komfortem jazdy w 147 ? W sensie czy kierowca jak pasażerowie mają dużo miejsca na nogi czy jest jak w w Seat Leon 2 gdzie pasażer nogi ma podkulone :|

No i jakieś info ogólne o aucie ? Oczywiście w wersji JTD 150km.

Wiem, głupie pytanie ale jestem osobą wysoką i jestem przyzwyczajony do BMW gdzie miejsca mam w #!$%@? i jeszcze trochę :)
  • 9
@login_zajety_sic: a gdzie ja napisalem, zeby kupowac? Radze tylko, zeby swoja osobe przymierzyc do samochodu, bo ile ludzi tyle odczuc i nic Ci nie da, ze ktos napisze 'w alfie jest w #!$%@? miejsca'.
@login_zajety_sic: Robisz błąd jak nie chcesz kupować w komisie. Ciężko dostać niezajeżdżony i nie bity egzemlarz. Do polski sprowadzany jest największy szrot, żeby przyciągać ludzi ceną, a to że taki samochód będzie się później sypał niczym z kawałach a alfie to już nie sprzedawcy interes. Najlepiej kupować w sprawdzonych komisach chociażby znany i cieszący się dobrą opinią Krakowski Deft ludzie z całej Polski tam po włoszczyznę przyjeżdżają i później nie ma
@login_zajety_sic: Mam 188 cm. wzrostu- z przodu w mojej "7" mam masę miejsca, fotel nie jest całkowicie odsunięty. (w 156 o dziwo miałem ciaśniej), na fotelu pasażera też ok. Z tyłu kiepsko... Ale siedziałem w ciaśniejszych ;)