Wpis z mikrobloga

@GlupiLogin: kurcze dobre. chyba na zadnym party nie bylo i chyba ominalem. efekty kozackie chociaz widac ze te "refleksy" to sprytnie ukladane bitmapy pod katem ze wyglada jak raytracing :))
duzo takich trickow zeby oszukac. no ale a500 bez c2p w 32 kolorach to tricki trzeba.
za to design i muzik bardzo ladne.
tez opad szczeki gdyby to puscic 92-94' guranteed!

a Dreada/ Grinda pewnie widziales ale to tez by na
@Martini12: Widziałem, facet który napisał silnik Dread to mistrz optymalizacji.
Szkoda, że Commodore się posypało, bo stroną biznesową zarządzali idioci.
Gdyby nie traktowali Amigi jak C64, które "sprzedawało się samo", ubili C64 w połowie lat 80' i zajęli się Amigą na poważnie, to myślę, że wyglądało by to inaczej. Dzisiaj pewnie zamiast Apple mielibyśmy Commodore.
OCS/ECS (a właściwie najważniejsze elementy, czyli Agnus, Garry, Paula i CIA) mogli zintegrować do poziomu podobnego
@inflacja_biedaku: tak się składa, że mam znajomego co taką stację posiada i ma sporo dyskietek i kilka komputerów ze stacją dyskietek. Zawsze się znajdą hobbyści. Są ludzie co grają na starych amigach i uzywaja dyskietek. Tak samo, ja używam kartridży do pegazusa. To samo masz z kasetami które wracają do łask i winylami.