Wpis z mikrobloga

Kolejny raz dorzucam kolejna cegiełkę do tematu,jaki poruszyłem jakiś czas temu,to staje się coraz bardziej oczywiste-temat na screenie

Premier Irlandii (po ostatnim ataku ) postanawia podjąć kroki w kierunku zmodernizowania prawa przeciwko nienawiści,poprzez,uwaga- ograniczenia możliwości wypowiadania się online :)

https://twitter.com/SkyNews/status/1727991740471054454

Rozumiecie lewaka?
Pamiętacie (pokojowe) akcje BLM-ów?Sprawa Floyda,narkomana,co był społecznym zagrożeniem i np.celował do ciężarnej kobiety z broni palnej,po jego niefortunnej (fortunnej,zależy jak na to patrzeć)śmierci,zamiast śmieciarki to przygotowali dla niego złotą trumne,natomiast burmistrz miasta płakał(za kryminalista)-uśmiałem się wtedy mocno,czegoś takiego jeszcze nie widziałem,takiej żenady

Czarna społeczność ruszyła przed siebie jak szarańcza i to dopiero wołało o pomstę do nieba-dosłownie co było w zasięgu wzroku zostało,zniszczone,spalone,zdewastowane,okradzione-tysiące osób zostało przez to stado imbecyli wpędzonych w długi-poprzez wyrządzone szkody,albo musieli zamykać swoje interesy..Tymczasem,media prawiły,że wszystko jest cacy,to jest organizowane w sposób polubowny :)There is nothing to see here

Podobna sytuacja teraz w Irlandii,tylko w tej sytuacji osoby co ruszyły na miasto nazywane są od najgorszych-rasistów,faszystów oraz innych-ów.
Z tego co się dowiedziałe,to ten szkodnik był migrantem,który już dawno miał być deportowany,ale środowiska lewicowe blokowały to i stawały po stronie biednego .....Ostatecznie,gość złapał za noż i ranił dzieci,oraz kobietę-tak im podziękował za azyl :)

Absolutnie,to co robią lokalni w Irlandii,a przede wszystkim komu jest bez sensu,bo uważam że w taki sposób tylko wyrządzają sobie krzywdę sobie,po co rozwalać rodakom biznesy?przecież szkodzą tylko swojej gospodarce
Jak już wyrażać swoje niezadowolenie to pod urzędy,pałace i tam się wypowiadać,bo to stamtąd przyszły ustawy,rozporządzenia które się nie podobają strajkującym

https://www.fox5ny.com/news/nycha-residents-and-migrants-spar-over-food-resources-in-queens

Widocznie już im się przelało,ale teraz nie jest winna polityka migracyjna tylko Ci co się im to nie
podoba:niedobrzy konserwatyści

Zauważyliście,że lewaki od jakiegoś czasu używają słowa:SUSTAINABILITY-zrównoważony (rozwój)
Zawsze mają policzone wszystko,nawet ślad węglowy-czyli maja policzone sprawy niepoliczalne,ale jeśli chodzi o przybyszy z dzikich krajów,tam nie ma żadnego limity-wpuszczać,pożniej się policzy i sprawdzi kim ja Ci ludzie

W Stanach masz cos takiego jak-SANCUARY CITY-czyli kończy Ci się wiza,albo coś masz na sumienu,zrobiłeś coś za co grozi kara,ale jedziesz sobie np.do Nowego Yorku(nie tylko) gdzie istnieje sancuary city i nic Ci nie grozi,masz azyl :)
https://www.fox5ny.com/news/nycha-residents-and-migrants-spar-over-food-resources-in-queens

Czyli przyjeżdzaja do takiego miasta,a tam w ramach pomocy są rozdawane posiłki za darmo dla miejscowej ludności (przyjezdni o tym doskonale wiedzą i wprowadzaja sie do takich dzielnic,które juz sa zatłoczone) i dosłownie zabieraja jedzenie lokalnym i przez to dochodzi to spięć....(swoją drogą można zobaczyć na własne oczy,jak się ma naprawdę ich gospodarka i ten ich american dream)

#gielda #polityka #bekazlewactwa #ekonomia
Questorius - Kolejny raz dorzucam kolejna cegiełkę do tematu,jaki poruszyłem jakiś cz...

źródło: Screenshot 2023-11-27 at 09-30-58 Zauważyliście pewną zależnośc jak wszystko się układa w jedna całość (... (@Questorius)

Pobierz
  • 1