Wpis z mikrobloga

Nie jestem pewien czy indyjski?


@PiccoloColo: Doklanie tak.

Anegdotka:
W robocie nazwalismy go czopek zze wzgledy na opakowanie :P
Jamieszkam na slasku. Bedac na urlopie na kasubach poszedlem do sklepu po tabake. I widze czopka. No to mowiekilesiowi ze ta, ta, jeszcze ta, i ta indyjska. Akoles do mnie "czyli czopek?" Ja na niego zae zdziwieniem a on do mnie "no a jakby pan to nazwal?"

Rozwalil mi system. Przejechalem cala
  • 0
@gorzki99 Wszędzie jest czopkiem. :D
Pewien bardzo miły Pan sprzedawca mi ją zaproponował, lecz odmówiłem. Teraz trochę żałuję. Kiedyś nawet zrobiłem wpis o spotkaniu z ww Panem, w sklepie tytoniowym w Gdańsku. Polecam sklep w galerii Metropolia.
Spojlerów w kwestii tabaki się nie boję, wręcz przeciwnie.


@PiccoloColo: No to powiem tak: Tabake biore od jakis 25 lat. Duzo i codziennie :PP Nigdy nie kicham po tabace. No coz... i tu wchodzi czopek caly na bialo :P Niema uja we wsi zeby nie kichnac. Tak ze 20 razy :DDD
  • 0
@gorzki99 To całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że 99 to Twój rocznik. :D

Ja nie mogę, bo #!$%@?łem śluzówę i miałem kilka długich przerw. Teraz sobie kulturalnie pykam, a kichanie to mój chleb powszedni.
  • 0
@hardcore1 RB choć pospolity nie jest zły. Z tej samej firmy śmiało spróbuj Gawitha, presidenta, Alpinę i pozostałe owocówki. Firma Bernard w przyszłym roku kończy działalność i oferuje imo lepsze tabaki. Tam możesz się rozejrzeć za wiśnią czy świerkiem itp