Wpis z mikrobloga

Mam skrypt AutoHotKey dla yoga-farmiarzy, który raczej nie zostanie uznany jako czitowanie:

loop

{

sleep 30000

if GetKeyState("scrolllock","T")

{

SoundPlay, *48 ;albo: SoundBeep, 750, 400

if WinExist("Plus LTE na Wykopie")

{

WinActivate

}

click 600,500

click 600,500

}

}

Po prostu co 30 sekund odgrywa dźwięk, przełącza na okno z grą i klika w punkcie (600,500) na ekranie, żeby gra dostała "focusa" i można było od razu sterować strzałkami. Trzeba tylko odpalić na jakieś 3-4 sekundy przed "spawnem" tabletu. Aaa, i jeszcze przy powyższej wersji trzeba mieć włączony ScrollLock, bo bez tego skrypt niczego ciekawego nie robi. I ostrzegam, że można zwariować jak się coś robi a tu co 30 sekund przełącza na okno z grą. Oczywiście po zgarnięciu 200 wykopów, do poprzedniego okna wracamy szybko np. przez ALT+TAB.

Mam jeszcze drugi skrypt - mój pierwszy, dość prosty bot (ok. 100 linii kodu nie licząc implementacji alg. A*) - ale trzeba by go jeszcze ciut dopracować... Byłem tylko ciekaw, czy uda mi się stworzyć bota (jedni tworzą tulpy, inni boty :P) - i w sumie przez noc zgarnął nawet ponad 70k, ale potem przestały pojawiać się tablety, leciał tylko czas/zakopy i sumaryczny wynik wyszedł dość mizerny. Najciekawsze, że wynik w większości zdobyty przez bota został zaakceptowany, natomiast normalnie ugrany, trochę lepszy, został odrzucony (choć może to ze względu na kilkuminutowe "spauzowanie" gry przez prawoklik).

#plusman