Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem, otóż z pół roku temu nabyłem nową pralkę. Marka Whirlpool, ładowana od góry. Dziś zacząłem standardowe pranie, pralka zaczęła program, i po 20-30 minutach przestała pracować. Elektrozawór puścił, drzwiczki normalnie się otworzyły, ale zero życia w pralce. Wyłączyłem ja z napięcia na 20 minut, dalej dupa. Zostaje mi coś więcej po za wezwaniem serwisu?
I jeszcze pytanie jak najłatwiej usunąć resztę wody z bębna?

#pralka #whirlpool #elektronika
  • 8
Zostaje mi coś więcej po za wezwaniem serwisu?


@YellBe: zamiast serwisu to pisz reklamacje z tytułu niezgodności z umową. Jak oni przyślą serwis to masz prawa z ustawy. Jak oddasz na gwarancję to jesteś w dupie.

A co do wody to ile możesz tyle wybierz ze środka. Reszta przez filtr (małe drzwiczki na dole pralki)
  • 0
@wypokowy_expert: nie do końca rozumiem czemu oddanie na gwarancję jest złe w tym przypadku? Pralka kupiona w Media Expert więc chyba do nich powinienem się kierować i niech oni swojego technika wyślą. Jak jestem z błędzie to możesz mnie pouczyć
@YellBe: jak pójdziesz do sklepu to oni będą ci na siłę wciskać żebyś zadzwonił na infolinię producenta i zgłosił problem z gwarancji.
Nie rób tego tylko zarządzaj zgłoszenia z tytułu niezgodności z umową w sklepie.
Co do technikow to swoich nie mają, i tak przyślą serwis producenta.
  • 1
@wypokowy_expert @darek-jg dobra temat do zamknięcia popisałem się wyjątkową głupotą xD otóż pralka była podpięta do listwy, a listwa dopiero do gniazdka (za krótki kabel zasilający od pralki). Okazało się że listwa się zjarala, ale za to dioda świeciła nadal, stąd błędnie założyłem że pralka siadła xd
Na innej (mocniejszej) listwie działa bez problemu