Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dziś #blackfriday i z tej okazji LowcyChin.pl orazsklep #geekbuying ma dla was #rozdajo i to takie fajne ()
Zasady są proste dajesz plusa bierzesz udział o wygranie:
Retrokonsoli Anbernic RG35XX
A Gdzie taką konsolę możecie wyrwać i za ile?
Kupon do sklepu Gekebuying znajdziecie oczywiście na stronie LowcyChin.pl i kupicie ją z kuponem za jedyne: $44.89 / ~179zł
Link zostawiam w komentarzu.

Losowanie w Niedziele o 20:00 przez mirko pro
Sprzęt wysyła do was Geekbuying

#lowcychin #blackfriday #rozdajo
LowcyChin - Cześć!
Dziś #blackfriday i z tej okazji LowcyChin.pl orazsklep #geekbuyin...

źródło: Rozdajo Anbernic RG35XX

Pobierz
  • 41
@LowcyChin: Mega konsolka. Sam mam powkiddy X18S i tego typu konsole dają wiele frajdy. Teraz nastawiam się na ayn odin 2 na snapdragonie 8gen2, ale coś czuję, że nie będzie łatwo ją dorwać w mega promocji.
@LowcyChin Powkiddy X55 wygląda tak jakbym chciał. Duży ekran fajne sterowanie i układ klawiszy, procek niestety trochę archaiczny( procki RK są duże, mało energooszczędne i bazują na starszych architekturach), ale daje radę. Anbernic RG405V ma prawie wszystko, ale jak dla mnie mały ekran jest mało uniwersalny, bowiem w pewnych grach trzeba bardzo wytężyć wzrok, by ogarnąć to co się dzieje na ekranie. Moim zdaniem ekran powinien mieć minimum 5 cali. Nie mniej
@LowcyChin: Mi się na Black Friday udało nabyć R36S za 182zł która ponoć jest lepsza od RG35XX. Możecie mnie utwierdzić w przekonaniu jeszcze zanim do mnie przyszła konsolka?
  • 0
R36S


@Gremek: To jest nowość. Najlepsza katualnei to Miyoo mini plus i ten Anbernic bo ma największe wsparcie społeczności i systemem to wygrywa od R36S które jedyne czym się wyróżnia to Analogi :D
Ale myślę, że będziesz pan zadowolony co byś nie kupił z tych 3
@LowcyChin: Z tego co widzę to wg. specyfikacji R36S ma więcej pamięci RAM (bo aż 1GB, gdzie RG35XX ma aż całe 256mb), lepsze CPU oraz otwarto źródłowy system ArcOS gdzie pewnie na przestrzeni następnych miesięcy wsparcie się rozwinie. Za to z tego co przeczytałem w zakamarkach internetu wykonanie jest odrobinę gorsze w porównaniu do reszty.
R36S wybrałem właśnie głównie ze względu na analogi i możliwość emulacji gier z PSP (gdzie tu
Powkiddy X28


@LowcyChin: Strzał w dziesiątkę! Szkoda, że ta konsola nie wyszła 2 lata temu, kiedy kupowałem swojego powkiddy X18S. Generalnie jestem z niej zadowolony, ale przyciski trochę słabo oddają. Da się to niby naprawić samemu, ale jest dużo kombinowania, bo konsolka jest złożona tak, ze trzeba wiedzieć jak ją rozebrać by czegoś nie uszkodzić. Poza tym aktualizacje nie istnieją, cały czas działam na andku 11, Procek unisoc T618 bez problemu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.