Wpis z mikrobloga

@L3stko: Popełnili strategiczny błąd w ogóle spotykając się z Morawieckim. To bardzo źle dla nich wygląda. Nawet gdyby założyć, że celem Bosaka było przylizanie się wyborcom PIS to według mnie zamiast przyciągnąć na swoją stronę wyborców PIS to jeszcze odpłynie im znaczna część dotychczasowego elektoratu.

Ku mojej uciesze, bo wszelkie skrajności czy to lewej czy to po prawej są szkodliwe.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Dokładnie. Nawet jeśli ich intencje były szczere co do tych transportowców to wizerunkowo to #!$%@?. Teraz wszyscy mówią o konfederacji z pisem a nie o ich szlachetnych pobudkach. Tak jak nikt nie pamięta dlaczego Palikot wymachiwał wibratorem w sejmie
  • Odpowiedz
@Czukwe_Bukwe_Ambalabamba: ale przecież tak właśnie działał PiS, liczył się przede wszystkim interes partii. I teraz do tych ludzi którzy w popłochu są zajęci zabezpieczaniem tyłów po utracie władzy oni chcą iść żeby apelować o jakieś rozwiązywanie problemów Polaków? Pewnie na dniach zobaczymy Morawieckiego działającego jak w zegarku po apelach Konferencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet gdyby założyć, że celem Bosaka było przylizanie się wyborcom PIS to według mnie zamiast przyciągnąć na swoją stronę wyborców PIS to jeszcze odpłynie im znaczna część dotychczasowego elektoratu.


@Maly_Jasio: Jedyne kogo to spotkanie wzmocniło to Morawieckiego
  • Odpowiedz
@L3stko: Brawo. Prawica musi robić coś co często nie jest popularne i nie jest akceptowalne przez większość społeczeństwa, ale skuteczne. To właśnie była ta rozmowa. Pokazanie pis0wi, że nie będą grali syndromu oblężonej twierdzy i ktoś powie im sprawdzam. Dobry ruch a i przy okazji otwarcie się na wyborcę pisu
  • Odpowiedz