Wpis z mikrobloga

Bylem na spotkaniu geeków. Na przeciw mnie siadła studentka I roku, czyli 19y. Słodki Jezu!!! Cudo! I nie z tych wulgarnych Julek ociekających seksem, nie! Bardziej w typie kujonki z okularami. Ale piękną miała cerę, jasną, bez żadnej skazy(może makijaż, ale skórę na rękach miała podobną) . W realu bardzoooo dawno takiej nie widziałem(ale ja zwykle nie wychodzę). Wymieniliśmy się parę razy spojrzeniami. Czasami bawiła się włosami, czyli największy wabik! Myślę że była napalona.
A wtedy wszedł On! Nie, nie Chad. Zwykły chłopak, ok 25 czy 26 lat. Ale imponował w temacie spotkania. Roboty nie ma imponującej, ale ma. Ja w jego wieku #neet Kiedy wychodziła, zgadali się że się znajdą na FB. Tak przy wszystkich.
Nie dla psa kiełbasa! Muszę się cieszyć z szczęścia innych. Taka karma. Może teraz gadają na face, umawiają się na sobotę. Później 2 i 3 randka i seksyyyy!
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu (ale nie wyjdziemy!) #pua #randki
  • 6
  • Odpowiedz
@Ruby_Grouse: O nie nie, jak dla mnie opisuję tu historię w której zanurzył się w szambie pełnym gówna zwane życiem by znaleźć złotą monete jaką była ta dziewczyna, co potem ta moneta została odebrana mu przez poborce podatkowego jakim był ten Chad. Iście tragiczna historia nie spełnionej miłości.
  • Odpowiedz