Wpis z mikrobloga

@RedBulik: no nie wiem czy skippera bym chwalil, rovera tylko sporadycznie widuje i ma nowsze oprogramowanie, ale to wersja bez oklejania. Ogolnie Biesse moim zdaniem to gowno, juz te polskie infoteki lepiej dzialaja, o Homagach nie wspominajac.
Troche glupio w takiej sytuacji jebnac z hebla i zresetowac bo pewnie klej sie poleje?
@RedBulik: ja mam z doswiadczenia porownanie Skippera100 z Homagiem BHX500, Pily Selco od Biesse z pilami Scheliga i pracowalem tez na centrum z oklejaniem Homag Venture 320l czyli odpowiedniku Rovera, i w kazdym wypadku Biese wypada naprawde kiepsko. Mamy tez pare maszyn infoteka, takie plotery i roboty do zbijania stelazy tapicerskich i calkiem spoko sie to sprawdza. Biesse to takie maszyny byle zeby byly ale ani to dokladne, ani bezproblemowe ani
@RedBulik: a to czegos tego typu nie mamy z tej firmy, na te ktore mamy nie narzekaja, wogole slyszalem ze inba z infotekiem, podobno wykupili ich jacys chinczycy i zorganizowali jakies targi czy tam wystawe i doslownie bylo widac ze te maszyny byly przemalowane na infotek xD W sensie przywiezli swoja produkcje z chin, przemalowali w barwy infoteka i sprzedaja pod ta nazwa.