Wpis z mikrobloga

@Szary_Anon: 100 % racji. Ale UEFA liczy na to, że czym więcej spotkań te całe powiększenie, czym jakieś tam baraże, 24 drużyny na ME to od sponsorów i krajów słabych więcej grosiwa zbiorą. Pewnie finansowo 100 % racji. To tak jak to, że LM jest mimo wszystko otwarta. Umówmy się dla takiej FCB, Realu, MU, MC, Interu, Juventusu, PSG dużych firm wyjazdy takie jak Szachtar Donieck, YB Berno, jakaś Warszawa (jak
@Sylwiusz89: Zamiast wydziwiać z Ligą Narodów, to powinni zrobić eliminacje dla drużyn z trzecich miejsc. Czyli tak, jak wcześniej. Było to bardziej sprawiedliwe. Osobiście wolę turniej z 24 drużynami, bo 16 to trochę mało. Przyjemnie jest obejrzeć, gdy jakaś słabsza reprezentacja walczy jak lew przeciwko kandydatom do mistrzostwa.
@Szary_Anon: Ogólnie ja byłem za systemem-MŚ 32 ekipy, ME 16 ekip. Why? Bo i tak Polska po wielu latach za Leo wjechała na salony w extra stylu. Niestety balon napompowany pękł na turnieju. Teraz niestety przez te całe baraże tzw. sito wpuści zespół co słabo grał w eliminacjach, bez finezji, bez polotu, obojętnie który. Dodatkowo jak mam ocenić LN to dla mnie cukierek ładnie zapakowany z shitem w środku. Narzekano, że