Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #bekazko #bekazlewactwa #sejm Jak tam drodzy Polacy, czy już jesteście gotowi na rychłą prywatyzację polskiego giganta Orlenu wraz z innymi dobrze prosperującymi firmami państwowymi przez ekipę Donalda Tuska? Jakie to uczucie Jak wie się, że zagłosowało się nad likwidacja strategicznych spółek, wyrzucenie polakow na bruk i skutkiem tego
bedzie ponownie 14% bezrobocie jak było za czasów PO-PSL?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: Nie tylko, ja również pracuje w SSP i też z żoną boimy się o przyszłość i myślimy o wyjeździe z kraju.. Żona jest katechetka o też niewiadomo czy nie straci pracy Jak lewica weźmie w swoje brudne ręce edukację..
  • Odpowiedz
  • 0
No i co się glupio pytasz, wyprzedaż majątku narodowego to nie jest dla Ciebie wada? Albo bezrobocie na rekordowym poziomie i bieda?
  • Odpowiedz
Nie tylko, ja również pracuje w SSP i też z żoną boimy się o przyszłość i myślimy o wyjeździe z kraju.. Żona jest katechetka o też niewiadomo czy nie straci pracy Jak lewica weźmie w swoje brudne ręce edukację..


@Balonowy21: Ale czego konkretnie się boisz? Tak, katecheza powinna wylecieć ze szkół - ale tak bywa w życiu, że trzeba się przekwalifikować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Jakbyś doczytał to byś wiedział, że do takich działań zmusiła ich Komisja Europejska.. Mało tego przypomnij sobie jakie wyprzedaże majatku były za czasów 2007-2015, bo albo masz krótka pamięć albo co gorsza jesteś za młody by pamiętać..
  • Odpowiedz
Jakbyś doczytał to byś wiedział, że do takich działań zmusiła ich Komisja Europejska


Ogólnie wiem że jesteś trollem, ale pewne rzeczy trzeba tłumaczyć i prostować, żeby nie utrwaliła się pisowska kłamliwa narracja.

nie zmusiła, sprzedaż Lotosu i to po takiej cenie to pomysł pisowców. Inicjatywa łączenia spółek i tworzenie monopolu to pomysł pisowców. Do pisu przychodzili ludzie z pomysłami wykonania podobnego manewru, ale z użyciem polskich spółek, to zostali odesłani z kwitkiem,
  • Odpowiedz
@Balonowy21 zajebiscie, fur deutschland!!! Przynajmniej nie będzie gdzie upychać partyjniaków. A pomysl dlaczego kopalnie prywatne są rentowne, a państwowe przynoszą miliardowe straty i się zrzucamy na to?
  • Odpowiedz